War Commander: Rogue Assault

War Commander: Rogue Assault

Strategy | KIXEYE

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 20 Mayıs 2021

Oyun Özellikleri

Ordular, tanklar ve savaş gemileri dünyasında sürükleyici bir savaş strateji oyunu olan War Commander: Rogue Assault, çarpıcı ve tamamen 3 boyutlu bir savaş alanı deneyimi sunar. Ordunu gerçek zamanlı olarak komuta et ve bu Gerçek Zamanlı Strateji tank savaşı oyununda doğru saldırı stratejisiyle düşmanlarını fethet.

Savaş gemilerinizi ve tanklarınızı savaş alanında zafere taşımak için Savaş Bölgelerinin kontrolü amacıyla düşmanına karşı stratejik saldırılar yap. Bir Oyuncuya Karşı Oyuncu çok oyunculu Gerçek Zamanlı Strateji oyunu, demir gücü ittifakı kurman içi dünya müsabakalarına açıktır. Roket fırlat, tank savaşını yönet ve gerçek zamanlı olarak dünya savaşını kazanmak için düşman topraklarını kuşatmaya uğraş. Standart dışı bir savaş komutanı olarak, hasımlarını bölmek ve fethetmek ve hava kuvvetlerinin yardımıyla bir savaş efsanesi oluşturmak sana kalmıştır.

3. Dünya Savaşı'ndan sonra hayatta kalan birkaç komutandan biri olarak üssünü savun, birimlerini özelleştir ve hayatta kalmak için düşmanlara saldır. Nükleer bombaların yardımıyla dünyanın kontrolünü kazanmak için savaşarak bu çevrimiçi askeri strateji oyununda en büyük savaşçı ol.

Rogue Assault; zırhlı araçlar, füze saldırıları ve hava kuvvetleri savaşlarıyla en gerçekçi askeri Gerçek Zamanlı Strateji oyunudur. Tankların, helikopterlerin ve piyadelerin doğrudan kontrolü ile, düşman topluluklarına doğru yol al ve savaş taktikleri ustası ol.

• Sürükleyici 3 boyutlu çok oyunculu askeri strateji oyunu
• Bireysel veya Oyuncuya Karşı Oyuncu Gerçek Zamanlı Strateji mücadelesi
• Savaş alanında gerçek zamanlı, bireysel birim kontrolü (tank, savaş gemisi, ordu, askerler)
• Tüfekli er, ağır topçular ve gergedan tanklarına anında erişim
• Güçlü birliklere ve askeri güçlere erişim için seviye atla

Bir İmparatorluk Kur
Üssünü kur ve ordunu zafere taşı. Yeni savunma sistemlerini keşfet, hava kuvvetlerin için son teknoloji silahları araştır ve yoluna çıkan tüm düşmanları yok et

Stratejik Savaşlarda Mücadele
Roket fırlatma dahil yıkıcı saldırıları koordine etmek için neferler, hafif araçlar, tanklar ve uçaklar arasında uyum sağla. Düşmana saldırmak, hiç bu gerçekçi Oyuncuya Karşı Oyuncu askeri oyununda olduğu gibi iyi hissettirmemişti. Bir standart dışı saldırı kuvvetinin komutanı olarak, dünya savaşında destansı savaşlarda savunur veya saldırı yaparsın. Oyuncuya karşı oyuncu tank savaşlarında hakimiyet için mücadele et ve bu gerçek zamanlı strateji oyununda ustalaşmak için modern harp stilini göster.

Kaleni Savun
Savaş gümbürtüsünden sağ kurtulmak için savunmanı özelleştir ve dünyanın en son kaynaklarını kontrol et. Alternatif olarak, saldırıda bulun ve etrafını çevrelemek, saldırmak ve senin olanı almak için ordunu kullan.
• Piyade: Her savaşta gerekli olan standart savaşçılar. İstisnai olarak çok yönlü ve çeşitli, saldırı ya da savunma için mükemmeldirler.
• Hava Kuvvetleri: Bir düşman üssüne gerçek zamanlı olarak sürpriz saldırılar başlatmak için mükemmeldir. Doğru uçak, çok aşağıdan ateş edemeyen yer birimlerine göre stratejik bir avantaj sağlayabilir.
• Tank: Gücünün bel kemiği. Büyük hasar üretimi ve savunma yetenekleri ile bu birimler herhangi bir istila için sahip olunması zorunludur.

İnşa Zamanı Yok
Eski tarz bir orduyu toplamaya zamanın yok mu? Endişelenme. İnşa süreleri olmadan, gerçek zamanlı olarak savaş gümbürtüsüne girmeye hazır olacaksın.

Bir İttifaka Katıl
Müttefik askerlerle stratejik ittifaklar yap ve savaş alanındaki ölümcül saldırın için savaş taktikleri oluştur. Ya da canlı dünya sohbetindeki müttefik komutanlardan oluşan bir havuzdan tavsiye ara. Bir ittifaka katılanlar, savaşın yıktığı bu dünyada gelişmek için daha iyi hazırlanırlar.

Aylık oyun içi Etkinlikler
Aylık etkinliklerde askeri kahramanlığını gözler önüne ser. İttifak savaş liderliği tablolarında üst sıralara çıkmak için stratejik dünya çapındaki savaşlarda mücadele et.
Web sitesi: https://warcommander.com/
Facebook: https://www.facebook.com/RogueAssault/

Daha az gör Daha fazla gör

War Commander: Rogue Assault oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye War Commander: Rogue Assault yazarak arayın.

  • War Commander: Rogue Assault uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) War Commander: Rogue Assault uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki War Commander: Rogue Assault ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın