Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry

Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry

Symulacyjne | The Knights Pvt Ltd

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 18 lutego 2020

Funkcje Gry

The Rycerze Inc. wita Cię w Rower Wyczyn & Rower Wyczyn Gry
Wprowadzenie

Mistrz sztuczek kaskaderskich to darmowa gra mobilna dostępna dla smartfonów z systemem Android. Dołącz do milionów graczy, którzy uwielbiają symulować gry rowerowe i chcą być zawodowymi kolarzami. Prawdziwe wyczyny kaskaderskie na rowerze w smartfonie wkrótce się rozpoczną, wystarczy jedno kliknięcie. Teraz dostępna jest gra kaskaderów rowerowych z ulepszonymi podstępnymi motocyklami i szalonymi jeźdźcami.

Dlaczego i jak grać w grę wyścigową Rower

Rower Stunt na drzewnych torach to najlepsza szansa, abyś był mistrzem sztuczek w tej grze wyścigowej 3d. Najlepsi od najlepszych użytkowników gier mobilnych są zaproszeni do wykonywania unikalnych sztuczek, takich jak inne gry moto. Załóż kask motocykla i bądź częścią przygody z wyścigami rowerowymi. Pamiętaj - Przygoda z grami moto jest teraz na twoich wskazówkach. Tutorial pomoże Ci jeździć w grze moto symulator.

Przegląd Konkursu - prawdziwe motocykle kaskaderskie vs moto darmowe gry

Przygotowaliśmy utwory według rzeczywistych scenariuszy wyścigowych, które przenoszą wiele poziomów od łatwych prób do podejścia technicznego. Czy jesteś motocyklistą ?? Sprawdźmy, co masz, wykorzystaj swoje triki motocyklowe i zakończ wszystkie trudne zadania.


Rzeczy, których należy unikać
Nie uderzaj w żadną przeszkodę umieszczoną na torze, bądź wystarczająco inteligentny, aby kierować pojazdem prawidłowo, stosując szalone akrobacje moto. Tu masz ! Zastosuj swoje triki motocyklowe i ukończyć niebezpieczne zadania na czas. Zapewniamy, że po zagraniu w tej grze rowerowej za co najmniej 5 mennic, zapomnisz o wszystkich grach samochodowych i innych rzeczach w symulacji. Zaraz staniesz się prawdziwym kaskaderem gier rowerowych.

Maksymalizuj gwiazdy
 Ukończ wszystkie poziomy z trzema gwiazdkami i wykorzystaj szansę na zakwalifikowanie się na kolejne poziomy. Niektóre poziomy są warunkowe, ponieważ będziesz mógł otworzyć tylko, jeśli masz określoną liczbę gwiazdek. Bądź szybki i bądź szybki. Miliony użytkowników rywalizują z Tobą, podobnie jak inne gry motocyklowe.
 Wiele rowerów jest dostępnych do wykonywania akrobacji, wszystkie rowery różnią się parametrami takimi jak (przyczepność, przyspieszenie, elastyczność). Wybierz najlepsze z nich: wydaj kilka monet, aby upiększać te wszystkie. Wszystkie motocykle są w tanim tempie, nie musisz wydawać na nich prawdziwych pieniędzy, po prostu graj na poziomach i zarabiaj. Ta szalona sztuczka kaskaderskich motocykli zamieni się w mistrzostwa wyścigów, jeśli masz pasję.

Sterowanie wyścigami rowerowymi
 
Taki sam jak twój prawdziwy rower stunt!
 Naciśnij przycisk wyścigu, aby przyspieszyć, naciśnij hamulce, aby uniknąć kolizji, lewy i prawy strzałki są umieszczone, aby kontrolować pochylenie roweru i przycisk skoku jest również.
 ** nie zapomnij odebrać fl ip snd front-fl ip dla dodatkowych nagród **

Uwaga Proszę - Kontrola przechyłu jest również dostępna (Przejdź w ustawieniach tej gry wyścigowej Bike i wybierz kontrolę przechyłu i ciesz się darmową zabawą)

Zakupy w aplikacji i reklamy w grze wyścigowej Bike

 Dla tych, którzy nie chcą wydawać monet, mogą wydać prawdziwe pieniądze na rowery. Umieściliśmy ograniczoną liczbę reklam tylko po to, aby odświeżyć użytkowników. Możesz je usunąć, korzystając z prostego zakupu pojedynczego dolara w aplikacji! Bądź motocyklistą kaskaderem w swoim prawdziwym życiu, jeśli masz pasję do symulacji moto w grach. Ale pamiętaj:

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry

  • Klinij w ikonę Real Rower Wyczyn Jazda konna 3D - TKN Gry na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować