Clash of Empire: Strategic Empire Age

Clash of Empire: Strategic Empire Age

Strategie | LEME GAMES

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 14 września 2021

Funkcje Gry

Czy chcesz walczyć ramię w ramię ze znajomymi na globalnym polu bitwy? Czy jesteś dobry w obronie zamku lub przejmowaniu inicjatywy? Czy masz strategię, aby wygrać więcej za mniej? Czy masz mądrość, by rozwinąć cywilizację imperium na szczyt? Czy w ogóle chcesz zostać królem podboju świata poprzez wielkie bitwy? Dołącz do Clash of Empire i odkryj więcej niespodzianek!

Clash of Empire to gra MMO, w której musisz wchodzić w interakcję z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym. Dołącz do sojuszu i znajdź partnerów z całego świata! Aby pokonać nadchodzącego wroga, musisz stawić czoła agresji ze strony graczy z całego świata! Jest to jednocześnie gra RTS. Pomoc i wojna w grze odbywają się w czasie rzeczywistym. Pochwal się swoją taktyką i strategiami wojennymi i staraj się zdobyć najwyższy tron!

★★★ Cechy gry ★★★

★ Legendarni bohaterowie pomogą Ci podbić świat!
Alexander! Czyngis-chan! Cezar! Joan! ... Legendarni bohaterowie chwaleni przez mieszkańców wszystkich krajów czekają na Twoją rekrutację! Bohaterowie pojawiają się w niespokojnych czasach i piszą własną legendę pod świadkiem legendarnych bohaterów!

★ Darmowa budowa, strategia rozwoju zamku zależy od Ciebie!
Pierwszą kreacją jest ustawienie pracowników, aby swobodnie rozprowadzali rozgrywkę, pożegnali się z nudnymi, stałymi kolejkami. Czy do ulepszania zamku są skoncentrowani pracownicy? A może to rozproszeni pracownicy muszą w pełni odzyskać pola uprawne? Strategia budowy wysoce darmowego zamku zależy od Ciebie!

★ Darmowa produkcja złota bez doładowania!
Oryginalna rozgrywka w poszukiwaniu złota, 24 godziny ciągłej produkcji złota, ogromne korzyści w złocie czekają na Ciebie!

★ Ukrytych żołnierzy w jaskini, taktyki ofensywne i obronne zamku mogą być z łatwością używane!
Oszczędzać siły? Zaskakująco wygrałeś? Elastyczne wykorzystanie ukrytych żołnierzy w jaskini, wybierz odpowiednią taktykę ofensywną i obronną i wygraj jednym ciosem!

★ Lew strażnik, postać króla lwa!
posłuszny? drażliwy? okrutny? ... Twoja postać decyduje o charakterze Króla Lwa! Wyjątkowość, którą tworzysz wyjątkowym królem lwa, nowa rozgrywka szkoleniowa króla lwa czeka na odkrycie!

★ Artefakt nadchodzi, zbieraj artefakty, które Ci pomogą!
Oryginalna kolekcja artefaktów i grabież. Miecz Tyraela, Egidy, konia trojańskiego ... legendarne artefakty zstąpiły na ten świat. Idź, aby je znaleźć. Oczywiście musisz też chronić go przed wrogiem!

★ Magiczna kopalnia, wzbogacaj się w zasoby z dnia na dzień!
Oryginalna rozgrywka polegająca na inwestowaniu w zasoby sojuszu, włóż wszystkie swoje zasoby do magicznej kopalni! Zachowaj to, a możesz uzyskać ponad 300% zwrotu! Ekscytująca bitwa jest na krawędzi!

★ Zajmij wieżę zasobów i uczyń cię silniejszym podczas walki!
Oryginalna rozgrywka polegająca na okupacji wieży zasobów, chcesz zdobyć tron? Najpierw musisz zdobyć miejsce w wieży zasobów, stały dopływ dodatkowych zasobów wojennych i potężne zyski z atrybutów pozwolą ci zachować przewagę w ostatecznej bitwie!

★ Walcz o tron, o chwałę i władzę!
Gdy odniesiesz sukces, będziesz musiał pokonać wszystkie imperia wroga na swojej drodze do szczytu mocy, aby wstąpić na najwyższy tron ​​symbolizujący chwałę i moc!

★★★ Dołącz do naszej globalnej społeczności graczy ★★★

Facebook: https://www.facebook.com/clashofempire2019.lemegames
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCMIxd67Sx6ZW0Tprom2ck-Q
Ins: https://www.instagram.com/clashofempire_globalwar/

>> Gdy napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz przesłać opinię do naszego systemu obsługi klienta za pośrednictwem centrum pomocy w grze (wejście znajduje się przy ścianie zamku).

Polityka prywatności: https://coe.leme.hk.cn/services.htm
Polityka serwisowa: https://coe.leme.hk.cn/privacy.htm

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Clash of Empire: Strategic Empire Age na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Clash of Empire: Strategic Empire Age w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Clash of Empire: Strategic Empire Age z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Clash of Empire: Strategic Empire Age

  • Klinij w ikonę Clash of Empire: Strategic Empire Age na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować