Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale

Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale

Action | Full HP Ltd

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 28 kwietnia 2020

Funkcje Gry

Szukasz ciekawej strzelanki , pixel , online z niesamowitą grafiką i różnorodnymi trybami gry? Oto Mad Gunz – najlepsza gra online, strzelanki!

Wyobraź sobie coś takiego: budzisz się, karmisz swojego ukochanego kota i wtem... otwiera się puszka Pandory! Gdzie się podział Puszek... i skąd się tutaj wziął ten uzbrojony po zęby indyk? Czy ma to coś wspólnego z tymi... jednorożcami? Ech, co tu się dzieje? Cóż, wszystkiego się dowiesz z tej nowej przygodowej gry strzelanki ! Dołącz do tej strzelanki online i daj się ponieść jej szalonej atmosferze! Złap za swój dziwaczny pixelowy pistolet i przygotuj się na najbardziej zakręcone bitwy w gra online, strzelanka, pixel gra! Gra Mad Gunz to strzelanki online,pixel gry która cieszy oko dziwną, ale przyjemną pixelową grafiką. Nie często można napotkać taką grafikę w gry strzelanki!

Mad GunZ - strzelanki nie jest zwykłą pixel gra, strzelanka, FPS ani inną, nudnawą strzelanka. Jesteś zmęczony ciągłym wymyślaniem nowych taktyk? Ta gra online, strzelanki pixel nie wymaga od Ciebie nauki żadnych nowych taktyk ani niekończącego się dostrajania ustawień broni. Po prostu wskocz do gry strzelanki i strzelaj do przeciwników ze swojego pistoletu na banany czy miotacza chomików albo tłucz ich torebką! Wdaj się w pixel -awanturę i obróć wszystko w pył w tej nowej, najbardziej szurniętej strzelance, gry online na świecie! Nic Cię nie ogranicza! Zawiązuj sojusze z innymi graczami, wybieraj przeciwników i króluj na polu bitwy w Mad GunZ - gry strzelanki, online !

Czym jest Mad Gunz - strzelanki, jedna z najlepszych darmowych pixel gry, gry online?

★ To kompletnie nierealistyczna gra, ale z SUPER grafiką pixelową! Po prostu zgraj w pixel gry, strzelanki a zakochasz się w jej pixelowych grafikach od pierwszego wejrzenia!

★ Ta najdziwniejsza na świecie gra online, strzelanki pixel oferuje najbardziej osobliwe rodzaje broni! Bij przeciwników damską torebką z psem w środku, wielkim lizakiem. Użyj eksplodujących chomików albo strzelaj... kocim futrem! Założymy się, że nigdy nie widziałeś strzelanki, gry multiplayer, w która oferowałaby takie dziwne rodzaje broni! Broń Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki, po prostu zajrzyj do tej niesamowitej gry online, strzelanki!

★ Przeciwnicy z najlepszych strzelanek online i FPS,pixel na przykład zombie, zwariowane kurczaki, a nawet szalona ośmiornica!

★ Plus! Co jest najdziwniejsze w pixelowych strzelankach, to nie tylko widok na Twój pistolet, ale także Twoje stopy w Mad Gunz - gra online, strzelanki pixel!

Nadal nie chcesz zagrać w tę niesamowitą strzelankę, online – najbardziej zwariowaną ze strzelanek? Myślisz, że to kolejna typowa gra online, FPS? Spodoba Ci się bardziej niż jakakolwiek inna gra online, ponieważ Mad GunZ - shooter, 3d oferuje:

★ Najłatwiejsze w użyciu i najbardziej intuicyjne sterowanie spośród strzelanek online

★ 5 niepowtarzalnych map z easter eggami z Twoich ulubionych filmów i gier

★ Także niezwykle dynamiczne bitwy z dziwnymi, dzikimi przeciwnikami są tutaj, w naszej szalonej strzelanki, pixel , 3d!

★ Ponadto, Mad GunZ - gry online to jedna z najlepszych strzelanek online, ponieważ można w niej tworzyć i budować!

★BATTLE ROYALE! Pokaż swoje umiejętności i zostań ostatnim! W naszym Battle Royale spodoba ci się OGROMNA mapa, niezwykły system broni i zbroi!

Lubisz strzelanki, gry multiplayer, ale żadna Cię tak naprawdę nie zachwyciła?
Ta gra online, shooter z trybem Battle Royale stworzona dla Ciebie! Nie znajdziesz lepszej strzelanki online! Przetrwaj w tej pełnej przygód, wyróżniającej się spośród innych, strzelance: gry multiplayer, online i uratuj Puszka!

Czemu właściwie jeszcze to czytasz? Ech. Mam już dość gadania na temat tej najlepszej strzelanki, 3d! Dołącz do najlepszej strzelanki, pixel, online wśród innych pixelowych gier, stwórz własną lokalizację lub wybierz jedną z naszych map i zacznij grać!

Nasza pixel gra, strzelanki, gry online, 3d czeka na Ciebie!

Warunki usługi: http://fullhpltd.com/terms-of-service/

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale

  • Klinij w ikonę Mad GunZ - gra online, shooter & Battle Royale na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować