Features & Details

Ekscytująca gra strategiczna z magicznym zwrotem, rozgrywana w czasie rzeczywistym, w stylu auto-szachów - Magic Chess: Bang Bang nadchodzi! Gra ta otwiera dla Ciebie nowy świat, w którym bohaterowie zamieniają się w szachy. Spośród losowej puli bohaterów dla każdej rundy, wybierz i kup swoich bohaterów, którzy pełnią rolę figur na polu i samemu stwórz szeregi swojej armii! Ponadto, możesz ulepszyć swojego bohatera w ramach systemu "Gwiazdek Bohaterów". Ośmiu graczy w każdym meczu walczy o zwycięstwo w wielkiej bitwie finałowej 1 na 1!

Przyłącz się do nas na polu bitwy Magic Chess: Bang Bang!

Funkcje gry:

Automatyczne Szachy
Kup swoje pionki szachów (bohaterów) i umieść je na polu bitwy. Będą wtedy automatycznie walczyć! Rozkoszuj się zaciekłymi bitwami z niesamowitymi efektami umiejętności!

Różne Strategie
11 gatunków, 10 klas i ponad 50 ekscytujących bohaterów do wyboru.
Ty decydujesz o swoim składzie, aby strategicznie przeciwstawić się swoim przeciwnikom!

System Gwiazdek Bohaterów
Możesz ulepszyć tych samych bohaterów na wyższe poziomy (więcej gwiazdek), jak również odblokować ich tajne moce. W każdym meczu, wszyscy gracze dzielą tę samą losową pulę bohaterów, która czeka aby ją odkryć!

Klasyczna rozgrywka o przetrwanie
W klasycznych auto-szachach, 8 graczy używa różnych bohaterów do rywalizacji o mistrzostwo. Bohaterowie różnych klas i gatunków przeciwstawiają się sobie nawzajem. Poznaj więc zarówno swoich bohaterów, jak i przeciwników!

Globalna arena
Ta gra oferuje platformę, na której można konkurować z graczami na całym świecie, niezależnie od lokalizacji!

Uczciwa i rozgrywana w czasie rzeczywistym MOBA
W Magic Chess: Bang Bang, nie ma treningu bohaterów ani płacenia za statystyki. Wszystko czego potrzebujesz to dobra strategia i szczęście. Przetestuj więc swój intelekt i niech sprzyja Ci szczęście!

Skontaktuj się z nami:
E-mail: magicchess.help@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/MagicChessBangBang
Discord: https://discord.gg/2RK2mbX

Graj Magic Chess: Bang Bang Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Magic Chess: Bang Bang