Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows

Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows

Produktywność | Microsoft Corporation

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 10 czerwca 2020

Funkcje Gry

Uwielbiasz swój telefon. Tak samo jak komputer. Uzyskuj błyskawicznie dostęp do ulubionych funkcji telefonu bezpośrednio na komputerze. Aby rozpocząć, zainstaluj aplikację Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows na telefonie z systemem Android i połącz ją z aplikacją Twój telefon na komputerze z systemem Windows 10.

Z łatwością odpowiadaj na wiadomości SMS, używaj ulubionych aplikacji mobilnych*, a także odbieraj powiadomienia z telefonu i zarządzaj nimi na komputerze. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne** na komputerze oraz bezproblemowo przenoś je między urządzeniami. Wysyłanie sobie własnych zdjęć pocztą e-mail przeszło do historii, podobnie jak udostępnianie ulubionych obrazów między telefonem i komputerem. A gdy zechcesz dodać najnowszy obraz do wiadomości e-mail, dokumentu lub prezentacji, po prostu przeciągnij go i upuść z aplikacji Twój telefon na komputerze.


Funkcje aplikacji Pomocnik aplikacji Twój telefon:
• Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych na komputerze.
• Zarządzanie powiadomieniami z telefonu z systemem Android na komputerze.
• Używanie ulubionych aplikacji mobilnych* na komputerze. Korzystaj z większego ekranu, klawiatury, myszy i ekranu dotykowego komputera.
• Czytanie wiadomości SMS i odpowiadanie na nie z komputera.
• Błyskawiczny dostęp do zdjęć na telefonie przy użyciu komputera.

Odkrywanie nowych aplikacji firmy Microsoft
• Znajduj aplikacje na telefon i komputer, które ułatwiają bezproblemową pracę na różnych urządzeniach.
• Odkrywaj nowe aplikacje firmy Microsoft, które pomogą Ci wydajniej pracować, skupić się w szkole, śledzić wydarzenia na całym świecie i nie tylko. Funkcje aplikacji Twój telefon są dostępne na telefonach z systemem Android 7.0 lub nowszym. Musisz połączyć telefon z systemem Android ze swoim komputerem, używając aplikacji Twój telefon.

*Ta funkcja wymaga komputera z systemem Windows 10 z aktualizacją systemu Windows 10 z maja 2019 i jest dostępna tylko na wybranych telefonach z systemem Android. Telefon z systemem Android musi być włączony i połączony z tą samą siecią Wi-Fi co komputer. W tym artykule znajduje się lista aktualnie obsługiwanych telefonów: https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2066472

**Ta funkcja wymaga komputera z systemem Windows 10 z aktualizacją systemu Windows 10 z maja 2019 oraz urządzeniem radiowym Bluetooth.

Instalując tę aplikację, wyrażasz zgodę na Warunki użytkowania (https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=246338) oraz Zasady ochrony prywatności (https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=248686).

Poinformuj nas, jakie funkcje powinniśmy jeszcze dodać, wybierając pozycję „Wyślij opinię” w ustawieniach aplikacji Twój telefon lub Pomocnik aplikacji Twój telefon.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows

  • Klinij w ikonę Pomocnik aplikacji Twój telefon — Łącze do Windows na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować