multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj

multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj

Racing | Monster Games Productions PTY LTD

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 22 listopada 2019

Funkcje Gry

Gra wieloosobowa, wyścigi motocyklowe przeciwko Twojemu kumplowi lub każdemu nieznajomemu w Internecie, nie może być lepsza. Przejmij pełną kontrolę nad swoim motocyklem, sprawdź możliwość zbliżającego się stuntu lub mega rampy, i zawsze miej oko na swoich rywali, starając się gwizdać cię, by uzyskać najlepszą chwałę rowerzysty. Nie musisz być w trybie super naładowania, ponieważ niektóre akrobacje wymagają dodatkowej staranności i są inteligentne.

Wiele ciekawych trybów poza trybem wieloosobowym, upewnij się, że zagrasz je wszystkie, aby odblokować cały superkuter, aby mieć lepszą szansę na pokonanie tych szalonych, szalonych motocyklistów czekających na ciebie po drugiej stronie globu, próbując cię nauczyć lekcja czasu życia. Powodzenia i baw się dobrze.

Jeśli jesteś bardzo szybkim motocyklem kaskaderskim i prawie dostałeś miejsce do gry w stunt motobike z niebezpieczeństwem, to jesteś gotowy, aby doświadczyć prawdziwego szaleństwa, nowego rajdu motocyklistów w środku nieba bez ograniczeń prędkości. Fantastyczne i niesamowite wyzwania kaskaderskie motobike Cię zaskoczy. Szaleni, inteligentni motocykliści i superszybkie kaskaderskie środowisko jazdy sprawiają, że ta gra jest bardziej interesująca. Szalone akrobacje rowerowe na trasach niemożliwych i trasach zygzakowatych to ekscytujące. Potrzebujesz ekstremalnych umiejętności jazdy na rowerze kaskaderskim, aby bezpiecznie jeździć po trudnych, zygzakowych, torowych, pionowych i krzywoliniowych ścieżkach. Poczujesz się jak prawdziwa, inteligentna jazda na rowerze na całe życie na prawdziwych szalonych chmurach i szczytach powietrznych, by wykonać niemożliwe misje kaskaderskie. Prowadzenie prawdziwych akrobacji motocyklowych może być dla ciebie wyzwaniem, będziesz kompetentny do wykonania wszystkich misji, które są dla ciebie niedostępne? Dołącz do swojego super motocrossa, jeżdżącego na niemożliwych trasach. Ta wspaniała Impossible stunts jazda motocyklem jazdy gra oferuje pojedyncze drogi i super rampy kaskadowe i problemy.

Granie w miejskim superboardzie motocyklowym jest zawsze zabawne, ale ważniejsze jest, aby stać się prawdziwym mistrzem motocykli motocyklistów i ukończyć wszystkie poziomy w tej miejskiej grze wyścigowej moto superbohatera. W superbohaterach mega pionowe akrobacje na rampie. Prędkość jazdy rowerem to dwa tryby gry, np. Tryb kaskaderski w limicie czasu i tryb wyścigowy. Opanuj swoje umiejętności w mega-stuntach, jeździe na rowerze na rowerach górskich i wyścigu z czasem, a następnie zmierz się z innymi przeciwnikami jazdy motocyklem.

Cechy:
• Oszałamiająca realistyczna grafika 3D najlepiej nadająca się do tego pionowego wyzwania na motocykl.
• Efekty dźwiękowe i muzyka w tle dla większej przyjemności
• Zakwestionowanie niemożliwych ścieżek do wykonywania niesamowitych wysokich skoków i odbijania od tyłu.
• Realistyczne nowoczesne środowisko miejskie z niemożliwymi ścieżkami
• Dwa tryby gry, pionowe rampy Wyścigi Wyścigi i mega rampowe akrobacje przeciwko czasowi.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj

  • Klinij w ikonę multiplayer szybki rower wyścigi motocykl akrobacj na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować