PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna!

PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna!

Adventure PlayKids Inc

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Son Güncelleme 13 Mayıs 2021

Oyun Özellikleri

Kendi sanal dünyana hoş geldin!
PK XD'nin bütün olayı eğlence. Bu oyunda avatar oluşturabilir, kendi evini inşa edebilir, yeni arkadaşlar edinip onlarla konuşabilir ve eğlenebilir, sanal bir sadık dosta sahip olabilir, mini oyunlar oynayabilir ve daha birçok şey yapabilirsin!

Özel eşyalar almak ve evini, görünümlerini, sadık dostlarını ve eğlenceyi yeni bir seviyeye taşımak için mini oyunlara meydan okuyacağın bu açık dünya oyununda yeni maceralara çık.
Bu evreni keşfetmeye ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılmaya hazır mısın?

İşte eğlenmek için yapabileceklerin:

AVATARINI OLUŞTUR
Senin karakterin, senin kuralların! Bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta istersen ejderha bile olabilirsin. Sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, köpekbalığı eldivenleri, ıstakoz eldivenleri, altın saç, eğlenceli sırt çantaları, inanılmaz güneş gözlükleri, havalı kıyafetler gibi eşyaları istediğin gibi bir araya getir.

SANAL SADIK DOSTUNU GELİŞTİR
Zaten evin, arkadaşların ve işin var... ama eğlence kendi sanal sadık dostunla beraber zirveye ulaşacak! Yaygından nadire sahiplenebileceğin hayvanlar arasında kediler, köpekler, domuzlar, inekler, bizonlar, kirpiler, rakunlar, timsahlar, su aygırları bulunuyor. Epey de varmış! Oyunda sana eşlik edecek birçok tatlı yaratık mevcut! Onlarla ilgilen ve yanı başında onları büyüt.

ARKADAŞLARINLA SOHBET EDİP DİNLEN
Bu senin sanal dünyan! İstediğini yapabilirsin. Bu yüzden dünyayı keşfetmek ve meydan okumaların üstesinden gelmekle kalmayıp dalgaların üstünde dinlenmek, dondurma yemek, "güçlendirme" ile zıplamak, farklı hareket ve tarzlarla dans etmek gibi farklı aktiviteler deneyerek arkadaşlarınla ve komşularınla çok eğlenebilirsin!

HAYALİNDEKİ EVİ OLUŞTUR
Evini inşa et, yeni eşyalar al ve istediğin gibi süsle. Seni hayal gücünden başka sınırlayabilecek bir engel yok! Bulut puf, dans matı, lav lambası, duvar kağıtları, pofuduk halı, oyuncu koltuğu, resimler, şahane bir şömine, kalp şeklinde balonlar, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve çok daha fazlasını oyunda bulabilirsin!

ARKADAŞLARINA ÇOK EĞLENCELİ MİNİ OYUNLARLA MEYDAN OKU
PK XD'de her zaman yeni bir şeyler var! Her sezon mini oyunlar oyna ve görevleri tamamla. Altın kazanmak için Crazy Run'a ya da pizza teslimatı yapmaya ne dersin?

TOPLULUĞUN BİR PARÇASI OL
Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimi sunabilmek için önerilerini can kulağıyla dinliyoruz.

Haberleri kaçırmamak için bizi takip et: @pkxd.universe

Daha az gör Daha fazla gör

PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! yazarak arayın.

  • PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki PK XD - Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın