Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World

Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World

Zręcznościowe | Ninja Flamingos

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 20 maja 2021

Funkcje Gry

Unikalne doświadczenie w gatunku gier obronnych z bohateremi w końcu nadeszło!

Stwórz swoją drużynę, używając 18 unikalnych bohaterów ze specjalnymi umiejętnościami. Ulepsz swoje miasto, aby odblokować nowe budynki, które pomogą Ci w walce. Zbierz mnóstwo przedmiotów i stwórz potężne bronie i zbroje! Ciesz się ekscytującą przygodą w trybie fabularnym lub walcz z unikalnymi wrogami w specjalnych lochach!

ODBLOKUJ I ULEPSZAJ BOHATERÓW
Walcz z wrogami, korzystając z różnorodnych bohaterów o niesamowitych zdolnościach, tworząc wiele unikalnych taktyk. Rycerze, magowie, łucznicy ... Wszystko jest! Zbieraj zasoby i ulepszaj swoich bohaterów, aby byli jeszcze silniejsi.

WYKUJ BROŃ I ZBROJE
Zdobądź epicką broń i zbroje. Chcesz więcej? Przekuj je, aby tworzyć potężniejsze i bardziej śmiercionośne wyposażenie. Zbieraj, ulepszaj i używaj ich w walce!

STWÓRZ WŁASNĄ STRATEGIĘ
Wypróbuj setki kombinacji ze swoimi bohaterami, różnymi wieżami i umiejętnościami, aby stworzyć własną, najlepszą strategię. Chcesz stworzyć najlepszy zespół fantasy? Może zbudujesz potężną wieżę w swojej bazie? To zależy od Ciebie! Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności!

ROZWIJAJ SWOJE MIASTO
Zbieraj drewno i kamień, aby rozwijać swoje miasto. Odblokuj niesamowite budynki, takie jak sklepy, laboratorium i nie tylko. Zostań królem w swoim świecie fantasy!

TRYB OPOWIEŚCI
Rozpocznij swoją przygodę w ekscytującym trybie fabularnym z wieloma wymagającymi etapami. Zmierz się z nadchodzącymi falami potworów i bossów. Czy Twój zamek przetrwa w tym świecie?

Lochy i bossowie
Walcz z potężnymi stworzeniami w zapierających dech w piersiach lochach. Zmierz się z wszechmocnymi bossami, broniącymi najlepszych i najrzadszych skarbów. Czy jesteś wystarczająco przygotowany, wojowniku?

Pobierz ją teraz ZA DARMO i ciesz się najtrudniejszą grą spośród najlepszych gier arkadowych. Niekończąca się przygoda czeka!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World

  • Klinij w ikonę Castle Epic Defender: Fantasy Monster Grow World na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować