Features & Details

Snajperze! Wyjdź na arenę i zostań najlepszym strzelcem. Stań oko w oko z innymi snajperami w emocjonującej walce online! Walcz z ponad 500 000 snajperów z całego świata, wspinaj się w klasyfikacji, ciesz się każdą bitwą w tej wspaniałej grze na urządzenia przenośne! Poczuj przypływ adrenaliny i emocji bitewnych na ekranie swojego urządzenia przenośnego. Nie czekaj ani chwili, dołącz do walki już teraz, Sniper Arena jest DARMOWA!

• Ciesz się zapierającą dech w piersiach grafiką 3D: najlepszymi na świecie karabinami snajperskimi, niezwykle realistycznymi pod każdym względem, i 4 spektakularnymi arenami bitewnymi zaprojektowanymi z dbałością o realizm i wyważenie.

• Wypróbuj nasze intuicyjne sterowanie – PRZEWIŃ, ZBLIŻ, ZABIJ! Rywalizuj w 3 trybach: deathmatchu, deathmatchu drużynowym i dominacji z maksymalnie 8 żywymi przeciwnikami na jednej mapie; rundę wygrywa ten, kto zabije najwięcej nieprzyjaciół.

• Wykonuj różnorodne zadania codzienne i rozwijaj swoją KARIERĘ SNAJPERSKĄ, od rekruta aż do zjawy, w oparciu o szczegółowy system rang. Odblokuj i ulepszaj PROFESJONALNY SPRZĘT: karabiny snajperskie, amunicję, kamuflaże i przedmioty specjalne.

• Graj ze znajomymi i stwórz NIEZWYCIĘŻONY ODDZIAŁ! Prowadź ich na szczyt klasyfikacji, pokonuj inne drużyny i wygrywaj terytoria w trybie dominacji.

Sniper Arena wymaga stabilnego POŁĄCZENIA INTERNETOWEGO. Gra cechuje się dobieraniem graczy z całego świata w czasie rzeczywistym, współdzielonym serwerem dla dowolnych urządzeń przenośnych oraz czatem na żywo.

Więcej informacji i najnowsze wieści znajdziesz na: https://www.facebook.com/SniperArenaGame/

Graj Sniper Arena: shooter PvP Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Sniper Arena: shooter PvP