1945

1945

Aksiyon | ONESOFT

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 21 Ağustos 2020

Oyun Özellikleri

90’lardan klasik uzun dönem, atış oyunu, sanki akıllı telefonlar 1941, 1942, 1943, 1944, 19xx yıllar için mükemmel bir şekilde yeniden tasarlanmış gibi. Basit kavramı ve sonsuz eğlencesiyle 1945 Hava Kuvvetleri artık tekrar keyfini çıkarabilmeniz için mobil cihazınızda sizlerle.
1945 Hava Kuvvetleri - Klasik salon oyunu deneyiminin yeniden tasarlandığı bir başyapıt! Kontrollerin öğrenilmesi ve kullanılması kolay. Eski salon oyunlarındaki oyun hissini barındırıyor.

Ordu hayranları için 16 tip ünlü 2. Dünya Savaşı savaş uçağı içerir. Düşük özellikli telefonlardan tabletlere kadar tüm cihaz türlerini destekler. Global hizmet desteğine sahip. Başarılar, Liderlik Sıralaması desteği sunar.

- Mükemmel “Hepsini vur” özelliği: Bir sürü savaş uçağı, savaş arkadaşları, mühimmat ve silah ile seçilebilecek cihazlar: kişisel silah depon yüksek teknolojiyle donatılmıştır! Ve ayrıca oyunu çevrimdışı da oynayabilirsiniz.
- PvP, İşbirliği, Arkadaşlar….
- Heyecan verici bir mücadele: Düşmanlarla ve nefes kesen aksiyonlarla dolu 200’den fazla seviye!
- Ek modlar: Bombardıman, Boss’lar ve Koruma, her biri oyunu kökten değiştirebilir!
- Büyük boss’lar: ekrana sığmayacak kadar büyük düşmanlarla savaşın ve yenin! Ve onların minyon sürülerini temizleyin! Danmaku mermi yaylım ateşi parçalarını bulun.
- Harika görseller: Uzayda ateş etmek ve lazerlerden bıktınız mı? Uçmayı deneyin! Dikey atıcılar daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı. Efsanevi gökyüzü savaşları bir sürü heyecanla dolu. Uçaklarınızı seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtarın. Hava savaşı senfonisi ve kahramanların karizması unutulmaz!
- Retro modernize edildi: Daha önce Shmup (STG) oyunları oynadınız mı? Bu baş aşağı atış oyunu size “vay be” dedirtecek ve çocukluğunuz kalan en iyi izlenimleri yeniden canlandıracak. İster Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olun isterseniz de Sky Force’da savaş aksiyonlarına katılın. 1945 Hava Kuvvetleri serimizin hayranı olacaksınız


Seçiminizi yapın - uçaklarınızı zafere taşıyın. Merminin gücünü hissedin.

Daha az gör Daha fazla gör

1945 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye 1945 yazarak arayın.

  • 1945 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) 1945 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki 1945 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın