Age of Magic: RPG i strategia

Age of Magic: RPG i strategia

Fabularne | Playkot LTD

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 23 września 2021

Funkcje Gry

Age of Magic to nowa turowa gra fabularna w klimatach fantasy przeznaczona na urządzenia mobilne, w której legiony potężnych bohaterów walczą pośród ruin pradawnego, magicznego świata.

Przenieś się w czasy magów, rycerzy oraz smoków i spróbuj swoich sił w fantastycznych turowych rozgrywkach – teraz możesz sięgnąć po jedną z najlepszych gier przygodowych za darmo! Stwórz drużynę złożoną z pięciu postaci i poznaj ich niesamowite historie w trybie Kampanii, walcz z innymi graczami podczas starć PvP, by dostać się na szczyt rankingu Areny, i testuj swe umiejętności w Grobowcu Okropności, z którego mało kto wraca żywy!

Daj się oczarować tej wspaniałej grze przygodowej. Dzięki Age of Magic możesz wkroczyć do świata pełnego bohaterstwa, walki, zdrady, magii i niesamowitości. Sięgnij po tę fabularną grę fantasy już dziś, by rozgromić przeciwników i przejść do historii tej krainy.

Zbieraj legendarnych bohaterów i zdobywaj z ich pomocą kolejne poziomy podczas dynamicznych bitew na wielkich arenach. Do wyboru masz dziesiątki postaci, wśród których znajdziesz między innymi koboldy, elfy, demony, druidów, odmieńców, drakonów czy ra'archne!

Ciemność ogarnia pozostałości unoszącego się w próżni świata. Każdej nocy z nieboskłonu znika kolejny promień światła, pożarty przez niepowstrzymane demony Legionu. Ale jest jeszcze nadzieja. Jak głosi Smocze Proroctwo, pewnego dnia Prawdziwy Mag wkroczy do Mrocznej Wieży i zadecyduje o dalszych losach wszechświata. Być może to Ty jesteś tym wybrańcem?

⭐⭐⭐Rozgrywka w Age of Magic⭐⭐⭐

⚡️KAMPANIE FABULARNE⚡️ Zwiedź olbrzymi świat Age of Magic, w którym walczą ze sobą siły światła i ciemności. Poznaj legendarnych bohaterów i stań do walki z przerażającymi wrogami. Poznaj historię Prawdziwego Maga Rolanda i jego poszukiwań Mrocznej Wieży. Wkrocz w ciemność, gdzie natrafisz na Sharazara, odmieńca i zabójcę, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

⚔️PVP⚔️ Zbierz idealną drużynę bohaterów i każdego dnia rzucaj wyzwania innym graczom na Arenie PvP. A to nie wszystko! Co tydzień możesz też wziąć udział w 24-godzinnym turnieju i pokazać innym, co potrafisz. Zajmij pierwsze miejsce, by zyskać chwałę i wspaniałe nagrody! Najwaleczniejszy wojownik bierze wszystko!

🛡LEGENDARNI BOHATEROWIE🗡 Zbierz ponad 60 herosów, osiągaj nimi kolejne poziomy, wyposażaj ich w potężny oręż i wytrzymałe zbroje, ulepszaj ich umiejętności i poziom rzadkości. Testuj różne taktyki i połączenia postaci, by stworzyć najpotężniejszą drużynę na świecie!

⚔️DYNAMICZNE BITWY⚔️ Kieruj drużyną podczas szybkich, ale złożonych starć turowych, które rozgrywają się na przepięknych arenach. Każda decyzja podjęta podczas walki ma znaczenie!

⚡️WIELE INNYCH TRYBÓW⚡️ W Grobowcu Okropności i Dolinie Skarbów czekają na Ciebie potężni wrogowie strzegący unikatowych nagród. Zdobycie tych łupów jest nie lada wyzwaniem! Z kolei podczas wydarzeń możesz stawić czoła chytrym przeciwnikom o niespotykanych zdolnościach. Czy zdołasz sprostać wszystkim wyzwaniom?

Dołącz do społeczności fanów i poznaj historie postaci z gry Age of Magic. Dowiedz się więcej o losach tego świata, jego mieszkańcach, klasach i stronnictwach. Naucz się używać przedmiotów, umiejętności i innych elementów!

Facebook: http://plkt.me/2v7y9
Twitter: http://plkt.me/lx0s6
YouTube: http://plkt.me/n0lgo
Instagram: http://plkt.me/mn5nz
Discord: http://plkt.me/c91s4

Przenieś się do epoki magów, rycerzy i smoków! W tym pięknym świecie fantasy czekają Cię turowe bitwy z elementami RPG! Poznaj fascynujące historie, zbierz wszystkich bohaterów, pokonaj potężnych bossów i roznieś rywali na Arenie PvP!
⚡️⚡️⚡️Niesamowite przygody czekają!⚡️⚡️⚡️

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Age of Magic: RPG i strategia na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Age of Magic: RPG i strategia w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Age of Magic: RPG i strategia z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Age of Magic: RPG i strategia

  • Klinij w ikonę Age of Magic: RPG i strategia na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować