Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020

RevEngine Studios

Ostatnia aktualizacja 17 listopada 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Sklep Play jest pełen gier parkingowych i gier parkingowych, ale żadna z nich nie jest tak realistyczna jak ta gra parkingowa dla ciężarówek 2020. Wyjątkowo zaprojektowane realistyczne sterowanie oparte na fizyce, wraz ze wszystkimi jego unikalnymi kątami, sprawia, że ​​jest to najlepsza ze wszystkich gier symulatora prawdziwego parkowania ciężarówek 2020. Jeśli przeszkadzają Ci wszystkie podobne gry parkingowe i szukasz wysokiej jakości grafiki i rzadkości, to gry parkingowe dla ciężarówek 2020 idealnie Ci odpowiadają. Ten symulator parkowania ciężarówek w euro 2019 to najlepsza gra symulacyjna i parkingowa dla ciężarówek z najwyższą grafiką w historii! Jeśli uważasz, że masz wszystkie te profesjonalne umiejętności najlepszego kierowcy, nie zatrzymuj się i ciesz się najlepszą grą parkingową w całej grze symulatora parkowania ciężarówek!

Idealne gry parkingowe dla ciężarówek 2019 przyniosą Ci szalone wrażenia z jazdy po parkingu, aby przejść misje w najszybszym możliwym czasie, zapewniając nową erę symulacji parkowania z super oszałamiającą grafiką. W przeciwieństwie do gier parkingowych 2019, ten prawdziwy kierowca ciężarówki próbuje zaparkować w wyjątkowo trudnych miejscach parkingowych, co jest po prostu wyzwaniem dla profesjonalnych kierowców. Najwyższej jakości grafika, łatwe zarządzanie parkingiem z dużą precyzją i różne kąty widzenia kamery zapewnią Ci prawdziwe wrażenia w nowych grach symulatora parkowania ciężarówek 2020.

Gry Parking Truck Mania 2020 to nie tylko zabicie czasu, ale także nauczysz się, jak zaparkować pojazd, ciesząc się grą i opanuj się, ćwicząc idealnego kierowcę ciężarówki i przyczepy Parking pro 2019. Wiele przeszkód i przeszkód drogowych będzie uczynić cię ekspertem w parkowaniu i jeździe. Nowa gra symulatora parkowania pozwala doświadczyć trudnych wyzwań symulatora parkowania samochodów 2020. Poczuj pośpiech i spróbuj być parkiem przetrwania w tym wymagającym środowisku. Zasiądź za kierownicą i uruchom silnik ciężarówki, aby rozpocząć karierę i szlifuj swoje umiejętności parkowania za pomocą symulatora jazdy ciężarówką 3D 2020. Ten symulator pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności, jak dobrze radzisz sobie z parkowaniem. Jedź ostrożnie i zaparkuj swoją ciężarówkę na dokładnym miejscu parkingowym w określonym czasie i zdobądź tytuł pro trucker free drive games 2019.

Funkcje Hard Truck Parking 2019:
: Realistyczne środowisko 3D
: Realistyczne sterowanie jazdą
: Dźwięk w wysokiej rozdzielczości i fajne widoki z kamery
: Sterowanie kierownicą, pochyleniem i przyciskami.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020 na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020 w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020 z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020

  • Klinij w ikonę Nowy Samochód ciężarowy Parking 2020 na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować