Features & Details

Nowa gra z serii EMERGENCY – symulator akcji ratunkowych EMERGENCY HQ – jest już dostępna do pobrania!

EMERGENCY HQ to symulator akcji ratunkowych. Przejmij dowodzenie nad jednostkami straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji, oddziałów SWAT i służb technicznych. Pokieruj akcjami ratunkowymi, przeciwdziałaj przestępstwom, stań na czele sztabów kryzysowych, a także zarządzaj flotą pojazdów i personelem.
Wysyłaj strażaków, sanitariuszy, lekarzy, policjantów i jednostki specjalne do gaszenia pożarów, ratowania ludzi i zwierząt, walki z terrorystami i innych niebezpiecznych sytuacji. Stwórz swoją bazę operacyjną i skompletuj idealny zespół ratunkowy! Rozbudowuj swoją centralę, a także ulepszaj wozy strażackie, szpitale i inne budynki i jednostki. Kieruj jednostkami straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji i służb technicznych, aby ukończyć wszystkie ekscytujące i wymagające misje!

Dołącz do Koalicji służb ratunkowych i pomagaj znajomym w trudnych misjach!

Czy zdołasz zostać bohaterem? Walcz z chaosem! Zagraj w najlepszą grę strażacką już teraz!

EMERGENCY HQ to darmowy symulator straży pożarnej i akcji ratunkowych, jednakże niektóre przedmioty w grze mogą zostać zakupione za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tych funkcji, możesz wyłączyć zakupy w aplikacji w ustawieniach twojego urządzenia.

Graj EMERGENCY HQ Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz EMERGENCY HQ