MONOPOLY Bingo!

MONOPOLY Bingo!

Kumarhane Oyunları | Storm8 Studios

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 14 Ocak 2020

Oyun Özellikleri

Ödüllü tombala oyunu uygulaması MONOPOLY Bingo ile ÜCRETSİZ oyunlar oyna! Klasik MONOPOLY kurallarını tombala kartlarıyla birleştir ve işte sana MONOPOLY Bingo! Ücretsiz online oyunumuzda ÇOK SAYIDA tombala kartıyla– piyasadaki diğer tüm bingo oyunlarından daha fazla kartla- oynayabilirsin!

5 milyondan fazla kez indirilmiş olan MONOPOLY Bingo oyununu senin de seveceğine eminiz!

MONOPOLY masa oyununda ilerledikçe canlı tombala salonlarına gir. Klasik MONOPOLY Milyoner’in en sevdiğin yerlerine git, sendeki sayıların bulunduğu şans topunu bekle ve TOMBALA yap! Böylece kazan! Kısa sürede MONOPOLY parası kazanmaya başlayacak ve bu paralarla bildiğin ve sevdiğin klasik oyundaki gibi ev ve oteller inşa edebileceksin.

Aynı anda Birden Fazla Tombala Kartı
MONOPOLY Bingo’yu diğer tüm tombala oyunlarından daha fazla kartla oyna! Şansını dene ve aynı anda maksimum 8 tombala kartıyla oyna, kartlar arasında dilediğin gibi gezin MONOPOLY ödülleri toplayarak daha fazla tombala kartının kilidini aç!

Tombala Turnuvaları ve Haftalık Yapboz Etkinlikleri
Ücretsiz MONOPOLY Bingo oyunumuzun turnuvalarında arkadaşlarına karşı çok oyunculu oyunlar oyna! Ücretsiz oyunlar oyna ve hangi arkadaşının en fazla Tombala kartı kazandığını gör! Özel özelliklerimiz sayesinde, kazanmak için gelecek tombala sayılarını görebilir, bazı sayıları ücretsiz kapatabilir ve bingo kartlarında bonus alanlar elde edebilirsin. Tombala öğelerin bittiğinde, her zaman daha fazla şey satın almak için kazandığın MONOPOLY paralarını kullanabilirsin.

Özellikler
- MONOPOLY masa oyunu temalı bu oyunda ilerilere gittikçe, oyun parası, tombala biletleri ve daha birçok öğe elde etmek için özel MONOPOLY kartları topla.
- Ev ve oteller inşa et
- Bu eğlenceli şans oyununda dünyanın dört biryanındaki yerlere ulaş.

MONOPOLY Bingo! online oynanan en iyi oyun! Tombala sayı kapatıcılarını kap, “TOMBALA” yapmaya başla!

The best looking, smoothest Bingo experience available on your Android device.

Lütfen dikkat: MONOPOLY Bingo! sadece çevrimiçi oynanabilir. Oynayabilmek için cihazınızın aktif internet bağlantısı olması gereklidir.

Please note that MONOPOLY Bingo is free to play, but you can purchase in-app items with real money. To delete this feature, on your device go to the Google Play Store, tap the Menu button, select Settings > Use PIN for purchase. Then, set up the four-digit PIN on the option below.

Note: READ_PHONE_STATE permission is used to help us remember your progress.

Oyun yetişkinler içindir. "Gerçek parayla kumar" veya herhangi bir gerçek para kazanma teklifi sunmaz. Sosyal kumarhane oyunlarında pratik yapmak veya kazanmak "gerçek parayla kumar" oyunlarında başarılı olacağınız anlamına gelmez.

Storm8 Studios Android platformundaki 1 numaralı Mobil Sosyal Oyun Geliştiricisidir.

Bu uygulamanın kullanımı Storm8 Studios Hizmet Şartlarına, verilerin toplanması ve kullanımı da Storm8 Studios Gizlilik Politikasına tabidir. Bunlar http://www.storm8-studios.com/terms/ ve http://www.storm8-studios.com/privacy/ adreslerinde bulunabilir.

The MONOPOLY name and logo, the distinctive design of the gameboard, the four corner squares, the MR. MONOPOLY name and character, as well as each of the distinctive elements of the board and playing pieces are trademarks of Hasbro for its property trading game and game equipment. © 1935, 2014 Hasbro. All Rights Reserved.

Storm8'i takip et!
www.storm8-studios.com
facebook.com/storm8
twitter.com/storm8

Daha az gör Daha fazla gör

MONOPOLY Bingo! oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye MONOPOLY Bingo! yazarak arayın.

  • MONOPOLY Bingo! uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) MONOPOLY Bingo! uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki MONOPOLY Bingo! ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın