Features & Details

Wyszukaj „BabyBus”, by znaleźć jeszcze więcej darmowych gier do wypróbowania!

Kto powiedział, że wakacje muszą być organizowane z dala od domu? BabyBus przynosi duży obszar wakacyjny do twojego pokoju. Do roboty! Niezwykłe wakacje małej pandy zaraz się rozpoczną!

ZAMELDOWANIE W HOTELU
Podaj liczbę dni pobytu, wybierz łóżko, wpłać depozyt, zamelduj się samodzielnie i z łatwością zdobywaj nowe umiejętności.

SURFOWANIE PO MORZU
Co pewien czas pojawiają się rekiny. Klikaj na ekranie, skacz i rób uniki. Czy zareagujesz wystarczająco szybko? Doświadcz emocji podczas surfowania na falach. Trzymaj się do samego końca!

BUDOWANIE ZAMKÓW Z PIASKU
Czy znasz sekret budowania wspaniałych zamków z piasku? W Baby Panda's Vacation znajdziesz wszystkie narzędzia i piękne dekoracje. Zaprojektuj swój zamek i jego dekoracje. Następnie stwórz najpiękniejszy zamek z baby pandą.

KREATYWNY BUFET
W Baby Panda's Vacation masz dostęp do wszystkich dań! Zrób takiego hotdoga, jakiego chcesz. Dodajesz ogórka lub pomidora? Sok cytrynowy czy arbuzowy? Wybór należy do ciebie!

FUNKCJE:
♥ SCENERIA MORSKA: błękitne niebo, szerokie piaszczyste plaże, luksusowy hotel... to miejsce na wakacje Twoich marzeń;
♥ GRY WAKACYJNE: Zamki z piasku, surfowanie po falach, zameldowanie w hotelu, pakowanie, bufet, wakacyjna zabawa nie ma końca!
♥ MNÓSTWO PRZEDMIOTÓW: Dostępnych jest ponad 20 interesujących przedmiotów, w tym: łopatki, czerwone flagi, walizki, aparaty i dużo więcej! Z którego będziesz korzystać najchętniej?
♥ BEZ OGRANICZEŃ: Zaprojektuj własny zamek z piasku, nie ma żadnych zasad ani ograniczeń!
♥ WARTOŚĆ EDUKACYJNA: Symulacja wakacyjnych czynności pozwala opanować różnego rodzaju umiejętności.

O BabyBus
—————
W BabyBus pragniemy rozpalić dziecięcą kreatywność, wyobraźnię i ciekawość. Projektujemy produkty z perspektywy dzieci, żeby pomóc im lepiej samodzielnie odkrywać świat.

Teraz BabyBus oferuje szeroki wachlarz produktów, filmów i innych edukacyjnych treści dla 250 milionów fanów od pierwszych dni do 8. roku życia na całym świecie! Wyprodukowaliśmy ponad 150 gier edukacyjnych dla dzieci, 700 piosenek dla dzieci i animacje na różne tematy, począwszy od sztuki, poprzez zdrowie, i na naukach ścisłych kończąc.
—————
Skontaktuj się z nami: ser@babybus.com
Odwiedź nas: http://www.babybus.com

Graj Baby Panda's Vacation Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Baby Panda's Vacation