Features & Details

Przyrządzanie pysznego jedzenia w kosmicznej kapsule — brzmi ciekawie? Chcesz zostać szefem kuchni w kosmosie? Firma BabyBus przygotowała wyjątkową grę kulinarną dla dzieci — Robotyczna kuchnia Małej Pandy, w której dzieci poznają liczne przepisy i fantastyczne wyposażenie kuchenne. Dołącz do robotycznej kuchni Małej Pandy i ubierz się jak szef kuchni z kosmosu. Nie zapomnij o czapce szefa kuchni!

KREATYWNY SZEF KUCHNI
W grze Robotyczna kuchnia Małej Pandy można spróbować ugotować wszystko, na co masz ochotę. Wyzwól swoją wyobraźnię, wybierz magiczne narzędzia do kuchni i przygotuj wymarzone potrawy z Małą Pandą.

WIRTUALNE GOTOWANIE
Będziesz szefem własnej robotycznej kuchni. W tej w pełni wirtualnej grze kulinarnej możesz ćwiczyć swoje umiejętności w kuchni i poznawać nowe techniki gotowania, żeby później zostać najlepszym szefem kuchni.

REAKCJA PRZYJACIÓŁ
Będziesz się też świetnie bawić, karmiąc swoich przyjaciół. Zaproś przyjaciół Małej Pandy do spróbowania Twoich potraw i obserwuj, jakie mają preferencje. Ich reakcja za każdym razem może być inna.

Elementy gry:
♥ Fantastyczne narzędzia kuchenne: latająca patelnia, piekarnik-robot, muzyczny grill i nie tylko
♥ 20 różnych składników i przypraw: ziemniaki, pomidory, kurczak, szynka, jajka, pieprz i nie tylko
♥ Dzieci gotują na różne sposoby: kroją, miksują, smażą, pieką i nie tylko
♥ 3 cudowni przyjaciele Małej Pandy, których trzeba nakarmić
♥ Gra kuchenna dla dzieci: nie ma żadnych zasad ani limitu czasowego. Po prostu wyzwól swoją wyobraźnię i kreatywność

O BabyBus
—————
W BabyBus pragniemy rozpalić dziecięcą kreatywność, wyobraźnię i ciekawość. Projektujemy produkty z perspektywy dzieci, żeby pomóc im lepiej samodzielnie odkrywać świat.

Teraz BabyBus oferuje szeroki wachlarz produktów, filmów i innych edukacyjnych treści dla 250 milionów fanów od pierwszych dni do 8. roku życia na całym świecie! Wyprodukowaliśmy ponad 150 gier edukacyjnych dla dzieci, 700 piosenek dla dzieci i animacje na różne tematy, począwszy od sztuki, poprzez zdrowie, i na naukach ścisłych kończąc.
—————
Skontaktuj się z nami: ser@babybus.com
Odwiedź nas: http://www.babybus.com

Graj Robotyczna kuchnia Małej Pandy — dla dzieci Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Robotyczna kuchnia Małej Pandy — dla dzieci