Features & Details

Wyszukaj „BabyBus”, by znaleźć jeszcze więcej darmowych gier do wypróbowania!

Seria „Codzienne nawyki” od BabyBus jest już dostępna! W tej nowej aplikacji BabyBus pomoże małym dzieciom wykształcić nawyki takie jak:
1. Prawidłowe nakładanie ubrań.
2. Korzystanie z łazienki w odpowiedniej kolejności.
3. Poprawa zachowań niejadka.
4. Samodzielne odkładanie na miejsce zabawek i książek.
5. Częste mycie rąk, rutynowe mycie twarzy i szczotkowanie zębów.

Dzieci, dołączcie do Małej Pandy i zaopiekujcie się maluchami. Pomóżcie im ubrać się, włożyć buty, zjeść posiłki i skorzystać z łazienki. Pomagajcie im nabierać zdrowych, codziennych nawyków i zachować zdrowie.

UBIERAMY SIĘ
Pomóż małej dziewczynce założyć spódnicę z szelkami, a potem kurtkę, by było jej ciepło. Nie zapomnij wybrać jej pary ładnych butów!

JEMY PEŁNOWARTOŚCIOWY POSIŁEK
Pomóż wybrać jedzenie, by stworzyć pełnowartościowy posiłek! Przeciągnij jedzenie na ich łyżki i naucz ich zdrowego odżywiania!

ROBIMY PRANIE
Pomóż małej dziewczynce, która robi pranie! Użyj szczotki i mydła, by pozbyć się plam, a potem spłucz mydliny i rozwieś czyste ubrania na słońcu.

KORZYSTAMY Z ŁAZIENKI
Mały chłopiec musi skorzystać z toalety. Zabierz go do łazienki. Po skorzystaniu z toalety nie zapomnijcie spuścić wody i umyć rąk!

PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO SNU
Słońce już zaszło, małe dzieci idą spać! Umyj twarz oraz zęby i odłóż zabawki na miejsce przed pójściem do łóżka! Dobranoc, maluchy.

Nadszedł nowy dzień. Znów mamy poranek. To czas, by maluchy wstały. Dzieci, zajmijcie się nimi i pomóżcie im wykształcić zdrowsze codzienne nawyki!

O BabyBus
—————
W BabyBus pragniemy rozpalić dziecięcą kreatywność, wyobraźnię i ciekawość. Projektujemy produkty z perspektywy dzieci, żeby pomóc im lepiej samodzielnie odkrywać świat.

Teraz BabyBus oferuje szeroki wachlarz produktów, filmów i innych edukacyjnych treści dla 250 milionów fanów od pierwszych dni do 8. roku życia na całym świecie! Wyprodukowaliśmy ponad 150 gier edukacyjnych dla dzieci, 700 piosenek dla dzieci i animacje na różne tematy, począwszy od sztuki, poprzez zdrowie, i na naukach ścisłych kończąc.
—————
Skontaktuj się z nami: ser@babybus.com
Odwiedź nas: http://www.babybus.com

Graj Opieka nad Małą Pandą: Codzienne nawyki Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Opieka nad Małą Pandą: Codzienne nawyki