Features & Details

Fabryka przekąsek Małej Pandy jest już otwarta!

Jest to nowa gra dla dzieci od BabyBus.

Dzieci mogą w niej spróbować swoich sił w przyrządzaniu przekąsek.

Wybór składników
W kuchni Małej Pandy jest wiele składników, takich jak owoce i cukier... Dzieci mogą przygotowywać własne łakocie według podanych przepisów.
Wyrób ciastek
Wymieszaj wszystkie składniki, takie jak mąka i jajka, a następnie ugniataj, aby powstała kula ciasta. Wytnij ciastka maszyną, a na koniec włóż je do piekarnika!
Wyrób czekolady
Wymieszaj kakao w proszku z cukrem, mlekiem i resztą składników. Następnie wlej masę czekoladową do formy i włóż do lodówki, aby jąschłodzić!
Wyrób galaretki
Wybierz ulubiony owoc i zrób z niego sok. Dodaj żelatynę i cukier, a następnie dobrze wymieszaj. Aby zrobić jeszcze smaczniejszą galaretkę, można dodać kawałki owoców.
Nagrody
Za wykonanie przekąski dziecko otrzymuje w nagrodę monety. Monet może użyć do odblokowania dodatkowych składników.

W Fabryce przekąsek Małej Pandy można wyprodukować jeszcze więcej jedzenia.

Wypróbuj tę grę od BabyBus!

Jest to gra, którą zaprojektowano w BabyBus specjalnie dla dzieci. Ta gra pozwala dzieciom odkryć przyjemność gotowania, rozwijać wyobraźnię i projektować kształty przyrządzanych przekąsek.

O BabyBus
—————
W BabyBus pragniemy rozpalić dziecięcą kreatywność, wyobraźnię i ciekawość. Projektujemy produkty z perspektywy dzieci, żeby pomóc im lepiej samodzielnie odkrywać świat.

Teraz BabyBus oferuje szeroki wachlarz produktów, filmów i innych edukacyjnych treści dla 250 milionów fanów od pierwszych dni do 8. roku życia na całym świecie! Wyprodukowaliśmy ponad 150 gier edukacyjnych dla dzieci, 700 piosenek dla dzieci i animacje na różne tematy, począwszy od sztuki, poprzez zdrowie, i na naukach ścisłych kończąc.
—————
Skontaktuj się z nami: ser@babybus.com
Odwiedź nas: http://www.babybus.com

Graj Fabryka przekąsek Małej Pandy Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Fabryka przekąsek Małej Pandy