Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo

Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo

Komunikacja | Skype

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 5 listopada 2020

Funkcje Gry

Cały świat rozmawia na Skypie. Ty też możesz przywitać się w wiadomości błyskawicznej, rozmowie głosowej albo wideo — zawsze za darmo*.

Skype umożliwia wysyłanie wiadomości SMS na telefony komórkowe na całym świecie, a dzięki funkcji SMS Connect można teraz czytać wiadomości SMS z telefonu i odpowiadać na nie bezpośrednio na komputerze. Funkcja SMS Connect będzie udostępniana stopniowo.

• Rozmowy wideo — pozwalają nie tylko usłyszeć gratulacje, lecz także je zobaczyć! Podczas jednej rozmowy wideo HD możesz spotkać się z jednym lub 24 znajomymi bądź członkami rodziny. Zobacz, jak się ucieszą i wzruszą, gdy im powiesz „Zaręczyliśmy się!!!”
• Czat — pozwala na natychmiastowy kontakt. Wysyłaj wiadomości do znajomych, przyciągaj uwagę wybranych osób dzięki @ wzmiankom albo utwórz czat grupowy, aby zaplanować zjazd rodzinny.
• SMS Connect — odczytuj wiadomości SMS ze swojego telefonu i odpowiadaj na nie w Skypie na komputerze PC lub Mac.
• Udostępnianie — ułatwia wysyłanie zdjęć i filmów znajomym i rodzinie. Udostępnione zdjęcia i pliki wideo możesz zapisać w albumie Z aparatu. Możesz też udostępnić ekran, aby łatwo zaplanować podróż z przyjaciółmi albo przedstawić projekty swojemu zespołowi.
• Rozmowy głosowe — nie lubisz występować przed kamerą? Na Skypie możesz prowadzić rozmowy głosowe z dowolną osobą na świecie. Możesz też dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe po niskich stawkach.
• Wyraź siebie — swoje konwersacje możesz urozmaicać przy użyciu emotikonów. Po prostu kliknij „+” na czacie, aby wysłać animację Giphy lub obraz z Internetu. Możesz dodać do nich napisy, linie i nie tylko.

Pobierając aplikację Skype Preview, zyskasz wcześniejszy dostęp do naszych najnowszych i najciekawszych funkcji. Podczas korzystania z tej aplikacji pamiętaj jednak, że wciąż nad nią pracujemy. Bardzo zależy nam na Twoich opiniach o wprowadzanych ulepszeniach i funkcjach Skype'a. Wystarczy kliknąć ikonę serca na ekranie głównym, aby wysłać komentarze do naszego zespołu i w ten sposób pomóc nam kształtować przyszłość Skype'a.

Skype jest dostępny na telefonach, tabletach oraz komputerach PC i Mac.

* Rozmowy między użytkownikami Skype'a są bezpłatne. Mogą obowiązywać opłaty za przesyłanie danych naliczane przez operatora. Zalecamy korzystanie z taryfy bez limitu danych lub z sieci WiFi.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo

  • Klinij w ikonę Skype — bezpłatny czat i rozmowy wideo na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować