Car Eats Car Multiplayer Racing

Car Eats Car Multiplayer Racing

Wyścigi | SMOKOKO LTD

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 12 stycznia 2020

Funkcje Gry

Wyścigi samochodowe – to adrenalina, emocje i prędkość. Szukasz gry online w sieci, gdzie są samochody, wyścigi, bitwy i walki bez zasad? Chcesz rzucić wyzwanie znajomemu w trybie multiplayer i niszczyć wszystkie jego samochody? W takim razie wyścigi na przetrwanie Car Eats Car – to taka gra na dwie osoby, której szukałeś!

Przyjdź do mety pierwszy i trafisz na listę TOP najlepszych zawodników w rankingu internetowym! Wyścigi na drapieżnych samochodach Car Eats Car teraz są dostępne w trybie multiplayer online!

Wyścigi na przetrwanie to walki bez reguł, pełne zabawy i adrenaliny, przecież w tej grze samochód zjada samochód! Gry sieciowe, bitwy i walki Car Eats Car Multiplayer Racing czekają na Ciebie! Grać w Car Eats Car można zupełnie za darmo!

ODKRYWAJ NOWE SAMOCHODY I ZACZNIJ GRAĆ JUŻ TERAZ!
Udaj się do walki w ekstremalnych wyścigach Car Eats Car na różnych torach przeciwko przeciwnikom w trybie czasu rzeczywistego! Zabieraj swój samochód na gorącą pustynię, pokryty śniegiem krąg polarny lub do tajemniczych zakątków świata podwodnego. Włączaj turbo, wyprzedzaj rywali, przetnij linię mety pierwszy! Pal gumę swojego samochodu i rób zabójcze manewry: skoki, sztuczki i przewroty mistrzowsko lądując na koła. Rzuć wyzwanie prawom grawitacji, startuj ze zjeżdżalni, zrób salto i pędź jak rakieta przez szalone pętle. Sztuczki uzupełniają zapasy turbo do przyspieszenia. Gry online jeszcze nie były tak ekscytujące i zabawne! Zwiększaj prędkość a Twój samochód zawsze będzie pierwszy na mecie!

USTAW ULEPSZENIA DLA SWOJEGO SAMOCHODU!
Używaj rubinów do ulepszenia samochodu (prędkość, turbo, zarządzanie, przyspieszenie) i zostań królem szos! Popraw osiągi swojego samochodu do poziomu TOP! Dopasuj wygląd awatarów, skinów, flag, kół i efektów turbo. Kupuj samochody z bardziej zaawansowanej ligi! Dostępne są ponad 21 samochody! Do gry na dwie osoby potrzebujesz prawdziwego potwora, przecież podczas walki na drodze samochód je samochód. Najsilniejszy wygrywa!

ZBIERZ WSZYSTKIE DRAPIEŻNE SAMOCHODY DO WYŚCIGU NA PRZETRWANIE!
Ogromny smok porwał samochody i zamienił je na potwory. Teraz w Car Eats Car czekają na Ciebie wyścigi na przetrwanie w trybie czasu rzeczywistego z Beetlee, Locomachina, Gator, Smarty i innymi legendami off-roadu, które mogą stać się twoimi! Te złe samochody i jeepy – żywe istoty: nie lubią obcych i gotowe są pożreć swoje blaszane rywale. Pomóż swoim samochodom uciec od głównego złoczyńcy, Carzilla!

ZACZNIJ WALKĘ Z PRZECIWNIKAMI PODCZAS GRY W SIECI!
Twoi rywale podczas wyścigu online – to osoby z różnych krajów w trybie multiplayer, lub Twoi przyjaciele, dla których istnieje tryb gry na dwie osoby. Można grać za darmo, urządzać bitwy i walki bez zasad! Wyścigi na samochodach w Car Eats Car to nie tylko wyścigi samochodowe i sieciowe gry na trasach o różnym stopniu trudności – to szalone akrobacje z użyciem przyspieszenia turbo! Zacznij grać jako początkujący i aż do wyścigu ekspertów, a następnie mistrzów i asów! Podczas gry w sieci pokonywaj swoich przeciwników, zbieraj rubiny, zgomadź bogactwa i ulepszaj swoje samochody! Prawdziwą przyjemność można uzyskać od gry online z wraz graczami z całego świata!

CECHY TOP:
- Wyścigi na dwie osoby z przyjaciółmi lub przeciwko innym graczom w trybie czasu rzeczywistego!
- Codzienne turnieje, wyścigi online i fajne nagrody!
- Tryby gry na dwie osoby i na czterech graczy jednocześnie!
- Wyścigi na samochodach z przyspieszaczami turbo i sztuczkami!
- Ponad 21 samochoy do gry w sieci
- Ulepszenia samochodu – skiny, flagi i koła!
- 24 mega strome trasy do gry online!
- Multiplayer wraz z listą rankingową!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Car Eats Car Multiplayer Racing na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Car Eats Car Multiplayer Racing w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Car Eats Car Multiplayer Racing z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Car Eats Car Multiplayer Racing

  • Klinij w ikonę Car Eats Car Multiplayer Racing na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować