Pixel Coloring Pages

Pixel Coloring Pages

Rozrywka Smooth Bytes

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 1 stycznia 2020

Funkcje Gry

Pixel Coloring Pages jest antystresową i relaksującą aplikacją z gatunku kolorowanie numeryczne. Znajdziesz tu bardzo dużo obrazków do zrobienia, wystarczy połączyć odpowiednie kolory z numerami. Aplikacja jest przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy lubią tworzyć obrazki w stylu pixel art. 🖼️ 👾


W Pixel Coloring Pages znajdziesz setki obrazków o różnych poziomach trudności. Nowe obrazki są dodawane codziennie. 📆 Każdy obrazek składa się z pięknych, żywych kolorów. 🎨


Odkrywaj piękne ilustracje i twórz nowe w gronie rodziny i przyjaciół. Aplikacja zawiera szeroką gamę obrazków, która jest codziennie aktualizowana. Znajdziesz tu obrazki z takich kategorii jak: ludzie, zwierzęta, budynki, samochody, samoloty, kwiaty, muzyka, jedzenie, krajobrazy, postaci i wiele innych.


Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i baw się dobrze! 🛋️🛀


Oto co znajdziesz w Pixel Coloring Pages:


🔸 Setki obrazków w stylu pixel art
🔸 Codzienne aktualizacje
🔸 Relaksujące kolorowanie numeryczne w stylu pixel art
🔸 Proste, odstresowujące obrazki
🔸 Obrazki o różnym poziomie trudności
🔸 Podręczne wskazówki
🔸 Możliwość udostępniania obrazków znajomym
🔸 Wyszukiwarka pixel artowych ilustracji
🔸 Szeroka biblioteka obrazków w stylu pixel art na bazie ilustracji i zdjęć
🔸 Własne prace na oddzielnej zakładce


Pixel Coloring Pages jest mobilną grą, która zawiera setki obrazków do zrobienia w stylu pixel art. Powstała aby bawić i relaksować. Łączenie odpowiednich kolorów z obrazkami może mieć działanie antystresowe. Kolorowanie numeryczne jest proste i fajne. Kolory możesz wypełniać przez pojedyncze kliknięcia lub przeciągając palcem. Zawsze możesz skorzystać z pomocnych wskazówek. 💡


Na ikonach z kolorami możesz sprawdzić aktualny postęp dla danego koloru oraz te kolory, które zostały już użyte. Na koniec zobaczysz animację. Animacja pokaże każdy Twój krok podczas tworzenia obrazka pixel art.


Poruszanie się po Pixel Coloring Pages jest bardzo proste. Możesz odkrywać naszą bibliotekę obrazków w stylu pixel art poprzez klikanie na poszczególne kategorie. Każda strona z kategorią ma swoje śliczne obrazki do zrobienia. Jeśli szukasz konkretnego obrazka, możesz użyć naszej wyszukiwarki 🔎. To bardzo mądre narzędzie, które sprawdzi wszystkie obrazki do kolorowania w każdej kategorii.


Dzięki Pixel Coloring Pages łatwo odnajdziesz każdy ukończony obrazek. Wszystkie Twoje pixel artowe prace są na oddzielnej stronie. Z tego miejsca możesz zawsze możesz je łatwo udostępnić znajomym. Niektóre obrazki mają specjalny tryb udostępniania - sprawdź jak to działa!


Czy jesteś w pełnej gotowości do odkrywania nowych obrazków w stylu pixel art? Uruchom naszą grę i relaksuj się do woli. Łącz kolory z numerami i twórz piękne obrazki w stylu pixel art. Odkrywaj nowe obrazki i dziel się nimi ze znajomymi.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Pixel Coloring Pages na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Pixel Coloring Pages w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Pixel Coloring Pages z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Pixel Coloring Pages

  • Klinij w ikonę Pixel Coloring Pages na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować