Features & Details

Zagraj w najpopularniejszą serię gier o budowie miasta na urządzeniach mobilnych! Budowanie miasta jeszcze nigdy nie było tak fajne, jak w nowej grze z serii City Island! Rozbuduj małą wyspiarską wioskę w olbrzymią metropolię, rozciągającą się na wiele wysp. Odkrywaj nowe wyspy, rozbudowuj miasto, zadbaj o jego bujne życie i zadowolenie mieszkańców, zarządzaj transportem i ciesz się wirtualnym światem pełnym rozmaitych zadań! Dołącz do ponad 50 milionów graczy, którzy zagrali już w gry z serii City Island, znane z wspaniałej, pełnej szczegółów grafiki oraz realizmu. Strategicznie rozmieszczaj budynki i dekoracje, by Twój kapitał rósł w równie szybkim tempie, co Twoje miasto. Zobacz, jak Twoje wyspy tętnią życiem – w śniegu, deszczu, słońcu, w dzień i w nocy! Zarządzaj swoim miastem i rozbudowuj je, gdziekolwiek jesteś – zarówno w sieci, jak i offline.

City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline
City Island 4: Życie miasta – następca wysoko ocenianej gry City Island 3: Building Sim – jest już czwartą odsłoną niezwykle popularnej serii gier o budowie miast. Zaczynasz na pustej wyspie z niewielką ilością pieniędzy i złota, by rozbudować swoją wioskę w małe miasteczko, a w końcu w wielką metropolię. Jeśli lubisz gry o budowie miast, City Island 4: Życie miasta HD to dla Ciebie najlepszy wybór – w grze znajdziesz ponad 250 wspaniałych budynków wykonanych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wejdź do najpopularniejszej na świecie symulacji budowy miasta z elementami symulacji miejskiego życia. Czeka na Ciebie mnóstwo ciekawych wyzwań, np. znalezienie najlepszego sposobu organizacji miasta z wykorzystaniem dekoracji, zbieranie materiałów na budowę specjalnych budynków, zarządzanie komunikacją miejską czy też dbanie o zadowolenie mieszkańców poprzez zapewnienie im miejsc pracy i budynków społecznych, dzięki czemu zarobisz więcej pieniędzy. Zróżnicowane warunki pogodowe, cykl dnia i nocy oraz wiele innych ciekawych aspektów życia miasta dodaje grze realizmu.

Jako burmistrz, musisz stawiać czoła licznym wyzwaniom, takim jak remonty budynków czy pożary. Zaspokajaj potrzeby mieszkańców i dbaj o ich zadowolenie, zapewniając im usługi. Buduj parki i rozmieszczaj dekoracje, by przyciągnąć nowych mieszkańców. Zadbaj o łatwość przemieszczania się, budując drogi, tory kolejowe, ścieżki, kanały i doki dla statków transportowych. Wraz ze znajomymi podejmuj ciekawe wyzwania, kształtując swoją społeczność i dbając o jej wzrost.

Graj City Island 4: Życie miasta HD Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz City Island 4: Życie miasta HD