Cat Simulator

Cat Simulator

Action | Swift Apps LLC

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 30 lipca 2019

Funkcje Gry

Najpiękniejszy i najbardziej realistyczny symulator kota dla wielu graczy na Android!

Bądź jak prawdziwy kot, odkrywaj duże domy i wspaniałe ogrody. Wybieraj z wielu ras i ubieraj je tak jak ci się podoba, sprawdź się w grze na czas i oczywiście - denerwuj ludzi. Graj z innymi kotkami w trybie dla wielu graczy - zaproś przyjaciół lub konkuruj z ludźmi z całego świata!

ONLINE MULTIPLAYER
Teraz możesz konkurować z innymi miłośnikami zwierząt w trybie wielu graczy! Graj z innymi kotkami, poznaj nowych przyjaciół i sprawdźcie kto jest najlepszy. Możesz też zaprosić znajomych do gry w wybranej przez siebie lokacji.

MAŁE KOTKI CZY DUŻE KOCURY?
Jaka jest twoja ulubiona rasa? Syjamski? Naburmuszony pers? A może zwyczajny uroczy szary kociak? Jeśli to dla ciebie za mało, wypróbuj potężnego tygrysa czy najśmieszniejsze koty nie z tego świata, takie jak mumia!

PRZEBIERANKI!
Ubierz swojego kotka tak jak chcesz! Możesz wybierać z wielu różnych czapek, śmiesznych okularów, obróżek i uroczych butów by ulepszyć swojego zwierzęcego przyjaciela. Po prostu użyj strzałek przed rozpoczęciem gry by wybrać strój i idź poszpanować!

LOKALIZACJE
Do odkrycia jest jedenaście lokalizacji - przeżyj wybuchową przygodę przemierzając sąsiedztwo! Zaczynasz w małym mieszkaniu, gdzie nauczysz się podstaw gry. Kolejne poziomy pozwalają ci odkryć duże ogrody i różne domy gdzie czeka na ciebie czysta zabawa. Zrujnuj przyjęcie z grillem, wykonuj misje i oddziaływuj z ludźmi i innymi zwierzętami! To nie koniec - możesz zaszaleć i nabałaganić w supermarkecie albo spowodować kuchenną katastrofę w restauracji!

INTERAKCJE
W grze znajdziesz ponad 50 interakcji. Możesz zniszczyć lodówkę, jeździć na odkurzaczu, wykąpać się w jacuzzi, wskoczyć do pralki, pić z kranu, obudzić psa i wiele więcej. Rób to, co koty robią na co dzień!

GRA NA CZAS
W trybie dla jednego gracza na każdym poziomie można znaleźć obracający się zegar, a poprzez wejście w niego aktywujesz grę na czas. W tym trybie musisz jak najszybciej zniszczyć tak dużo rzeczy i wejść w tyle interakcji, jak to tylko możliwe. Za zebrane punkty dostajesz gwiazdki i więcej złota.

ŁATWA KONTROLA
Swojego kota kontroluj używając joysticka. Przycisk po lewej wprawia pieska w ruch, prawy sprawia, że lata, a przesuwając możesz rozejrzeć się naokoło. Użyj przycisku uderzeń po prawej stronie żeby niszczyć swoją kocią supermocą wszystko, co napotkasz na swej drodze.

NAGRYWANIE ROZGRYWKI

Teraz możesz nagrać swoją rozgrywkę! Włącz tę opcję w ustawieniach i dziel się filmami ze znajomymi poprzez Facebooka, Twittera czy YouTube!

USTAWIENIA GRAFIKI
Gra automatycznie wykryje i dopasuje jakość grafiki do twojego urządenia, ale możesz również zmienić je samodzielnie w menu ustawień. UWAGA! Odradzamy wyboru wyższych ustawień grafiki, jeśli gra nie chodzi płynnie – Twoje urządzenie może nie mieć wystarczająco pamięci.

FACEBOOK I UDOSTĘPNIANIE
Po zakończeniu gry na czas wyskakujące powiadomienie umożliwi ci udostępnianie twojego wyniku przez Facebook lub Twitter. Możesz także udostępnić twojego kotka kiedy wybierasz jego rasę i akcesoria.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Cat Simulator na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Cat Simulator w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Cat Simulator z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Cat Simulator

  • Klinij w ikonę Cat Simulator na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować