Modern Farming Simulation: Tractor & Drone

New Feature Games - Story Based Games

Ostatnia aktualizacja 7 lutego 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Witamy w grze symulacyjnej Modern Farming. Rolnik nr 1 do nauki wszystkich nowych technik i umiejętności rolniczych. Najlepsza gra w historii z nową realistyczną grafiką 3D. Nowoczesna gra Farming to nie tylko gra symulacyjna, ale także duża powierzchnia dla rolników.
Nowoczesna symulacja rolnictwa - rolnictwo ciągników i dronów wywodzi się z gry symulacyjnej jazdy, w której można wykonywać praktyki prowadzenia ciągnika.
Zupełnie nowa gra o rolnictwie ciągników ma w holu wiele najnowszych traktorów i dronów. Wybierz swój ulubiony ciągnik do jazdy i uprawy w gospodarstwach 3D. Lataj najnowszymi dronami w grze 3D symulującej hodowlę dronów, aby spryskać uprawy. Gra ilustruje wysiłki prawdziwego rolnika i kierowców traktorów. Gra symulatora wózka ciągnikowego ma trójwymiarową strefę off road do napędzania załadowanych wózków ciągnika.
Przede wszystkim uprawiaj swoje plony w prawdziwych grach rolniczych. Wybierz ciągnik i jarzmo z maszyną do uprawy w ciągnikach 3D. Prowadź ciągniki w kierunku obszaru farmy 3D w najlepszej grze symulacyjnej kierowcy ciągnika. Symulator 3D gra rolnicza ma najlepszą realistyczną grafikę 3D. Kiedy prowadzisz darmową symulację traktorów 2020, uważaj, aby uniknąć przeszkód. Prowadź ciężkie traktory o różnych pojemnościach w grze traktorów. Teraz pojawia się specjalistyczny sterownik harwestera symulatora 3D. Jedź w symulatorze traktorów do galaktyk rolniczych za darmo w 2020 roku. Automatyczna maszyna do zbioru jest tutaj, aby zbierać plony w nowoczesnej grze rolniczej za darmo. Nowoczesna gra symulacyjna 3D w prawdziwym rolnictwie ma nowoczesne super traktory i ciężkie maszyny. Nowa gra symulacyjna rolnictwa pochodzi z jednej z najlepszych gier symulatora jazdy ciągnika 3D w terenie. Ciesz się uprawą i uprawą roślin dzięki prawdziwym grom symulatora farmy 3D. W tej prawdziwej symulacji hodowli ciągników potworów dowiedz się, jak uratować swoje uprawy przed uszkodzeniem. W prawdziwych supertraktorowych grach rolniczych 2020 dajemy Ci eksperckiego kierowcę kombajnu symulatorów 3D. W tej prawdziwej wiosce rolniczej 3D gra symulacyjna ciągnika 2020 otrzymasz doświadczenie prawdziwego symulatora traktora łańcuchowego 4x4 w 2021 roku. Super rolnicza gra w parkowanie ciągnika 3D różni się od innych gier 3D traktora. Symulacja super farmy 2021 ma różne warunki pogodowe, z którymi musisz się zmierzyć, aby uprawiać swoje pole. Super gra o prowadzeniu ciągnika rolniczego ma określony obszar, w którym będziesz prowadzić ciągnik rolniczy i zbierać plony. Ta symulacja super traktora zawiera wspaniałą grafikę 3D. Będziesz cieszyć się ogólną grą rolniczą z jazdą symulatorem traktora 2021. Symulacja hodowli dronów w USA to nowa koncepcja w tej erze, w której poczujesz się jak prawdziwy wirtualny rolnik 3D i będziesz uprawiać swoje pola, korzystając z nowoczesnych i najnowszych technologii, takich jak prawdziwy dron w USA.
CECHY
🌲 Błotniste drogi w prawdziwej wiejskiej hodowli ciągników 4d.

🚜 Farmy 3D i środowisko wiejskie.

🌳 Unikalna i realistyczna grafika symulacyjna ciągnika rolniczego w USA.

🌴 Gładkie i realistyczne kontrolery 3D dla ciągników rolniczych.

🚜 Różne trudne poziomy parkowania ciągnika w super rolnictwie 3D.

🚜 Daje ci to w czasie rzeczywistym nowoczesne rolnictwo Uprawy rolnicze doświadczenie.

🎄 Gra w nowoczesną grę rolniczą na symulatorze 3D jest darmowa🎄.
Nowoczesny symulator farmera dronów 2020 z prawdziwą symulacją rolnictwa ciągnika.
...!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Modern Farming Simulation: Tractor & Drone na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Modern Farming Simulation: Tractor & Drone w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Modern Farming Simulation: Tractor & Drone z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Modern Farming Simulation: Tractor & Drone

  • Klinij w ikonę Modern Farming Simulation: Tractor & Drone na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować