Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym

Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym

Sport | Cartoon Network EMEA

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 27 czerwca 2019

Funkcje Gry

Gwiazdy Boomerang All Stars walczą o puchar gwiazd wszechczasów. Która drużyna będzie najlepsza?

Wybierz własną drużynę Boomerang i poprowadź ją do zwycięstwa w siedmiu wspaniałych grach sportowych i futbolowych! Zaprowadź własną drużynę na szczyt tabeli wyników! Czekają na Ciebie wszystkie Twoje ulubione gwiazdy Boomerang, w tym postacie z takich seriali jak „Wyluzuj, Scooby-Doo”, „Tom i Jerry”, „Nowe Zwariowane Melodie”, „The Happos Family”, „Królikula”, „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” oraz „Odlotowe Wyścigi”! Zabawę czas rozpocząć!

KRÓL STRZELCÓW
Nowość od Boomerang All Stars! Przypuść zmasowany atak na bramkę, aby trafić w przemieszczający się cel. Potrafisz tak podkręcić piłkę, aby minęła bramkarza, zapewniając Ci najlepszy wynik?

SUPER BRAMKARZ
Nowość od Boomerang All Stars! W grze „Super bramkarz” musisz obronić całą masę piłek wystrzeliwanych z armatek. Nie pozwól, aby którakolwiek z nich przeleciała obok Ciebie, i zachowaj zimną krew, gdy piłki zaczną nadlatywać z olbrzymią prędkością!

W POGONI ZA KOSZAMI
„W pogoni za koszami” to gra w koszykówkę z innej beczki: tutaj za piłkę posłużą Ci Twoje ulubione postacie z Boomerang. Postaraj się umieścić jak najwięcej postaci w siatce. Ile koszy uda Ci się zdobyć?

PLAŻOWE POGO
Gotowi, do startu, pogo! Odbijaj się od piłek plażowych, aby zwyciężyć w sztafecie pogo. Uważnie dostosowuj kąt i czas skoku, aby nie wylądować w wodzie!

ODRZUTOWA RAKIETA
Pokuś się o jak najlepszy wynik w grze „Odrzutowa rakieta”! Wskocz na odrzutową deskorolkę i staraj się tak uderzać piłki do tenisa, aby trafiły do celu. Uważaj jednak na kule do kręgli!

WYŚCIGI W DMUCHANYM KOLE
Czas poskromić fale! Wskakuj do gumowej obręczy i płyń po wzburzonej wodzie pełnej skoczni, przeszkód i wielu zwariowanych niespodzianek. Przekonaj się, w jakim czasie dopłyniesz do mety, usiłując pobić rekord. Na miejsca, gotowi, do wody!

PODNIEBNE AKROBACJE
Władca przestworzy w akcji! Skacz ze spadochronem, a w locie zbieraj złote obręcze, unikając ptaków, pudełek i samolotów. Jesteś w stanie wylądować w samym środku tarczy po rozłożeniu spadochronu?


**********


Gra dostępna w następujących wersjach językowych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, duński, szwedzki, norweski, turecki, polski, rumuński, węgierski, rosyjski, niderlandzki, arabski, portugalski europejski, hiszpański europejski, hiszpański latynoamerykański, portugalski brazylijski

W przypadku jakichkolwiek problemów napisz do nas na adres apps.emea@turner.com. Wyjaśnij, na czym polega problem i przekaż nam, z jakiego urządzenia oraz systemu operacyjnego korzystasz. Niniejsza aplikacja może zawierać reklamy Cartoon Network oraz reklamy produktów i usług naszych partnerów.

***********

Pobierając tę grę, pamiętaj, że:

- zawiera ona narzędzia analityczne służące do pomiaru jej wydajności i weryfikacji, które obszary powinny zostać udoskonalone;

- zawiera „nieukierunkowane” reklamy partnerów reklamowych firmy Turner.

Regulamin: http://www.boomerang-tv.pl/#terms
Polityka Prywatności: http://www.boomerang-tv.pl/#privacy

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym

  • Klinij w ikonę Boomerang All Stars: gry sportowe z Tomem i Jerrym na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować