Puchar Cartoona  - Gra futbolowa CN

Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN

Sport | Cartoon Network EMEA

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 18 grudnia 2019

Funkcje Gry

Podawaj, odbieraj piłkę przeciwnikowi i zdobywaj bramki w Pucharze Cartoona - całkowicie bezpłatnej grze futbolowej! Do udziału w tych odlotowych zawodach piłkarskich zapraszają Twoje ulubione postacie z Cartoon Network. Rozgrywaj mecze i wygrywaj turnieje, aby zdobywać punkty. Osiągnij mistrzowski poziom i pokonaj wszystkich przeciwników, aby znaleźć się na szczycie tabeli zwycięzców!

Gra polega na zdobywaniu goli i obronie własnej bramki. Nie jest to jednak proste zadanie - bramki przeciwnika strzeże niepokonany golkiper! Walcz o piłkę, drybluj, podawaj i strzelaj, aby zwyciężyć w każdym meczu! Na boisku będą się pojawiały odlotowe doładowania, takie jak super prędkość i tarcza ochronna, dzięki którym Twoja drużyna może dostać zastrzyk potężnej energii (albo napotkać problemy, jeśli doładowania dostaną się w ręce przeciwnika)!

Na meczach piłkarskich nie może zabraknąć sędziego, dlatego w tym roku w Pucharze Cartoona w tej roli wystąpi Nicole z Niesamowitego świata Gumballa! Miej się na baczności - jedno nieczyste zagranie i Nicole nie zawaha się użyć gwizdka!

Puchar Cartoona to gra pełna zabawy i szybkich zwrotów akcji. Sterowanie zawodnikami i walka o tytuł mistrza to czysta przyjemność! Udowodnij, że drzemie w Tobie piłkarski talent i zdobądź mistrzowski tytuł.

STWÓRZ DRUŻYNĘ
Stwórz super drużynę z największymi gwiazdami Cartoon Network z takich seriali jak:

·       DC Super Hero Girls
·       Craig znad Potoku
·       Ben 10
·       Młodzi Tytani: Akcja!
·       Jabłko i Szczypior
·       Pora na przygodę!
·       Niesamowity świat Gumballa
·       Atomówki
·       Między nami, misiami

Stwórz niepokonaną drużynę, starannie dobierając graczy w oparciu o ich statystyki i umiejętności, takie jak dokładność podań oraz prędkość i siła strzału. W tym roku w Pucharze Cartoona wystąpią nowi gracze - nie zabraknie m.in. Craiga i Kelsey z serialu Craig znad Potoku, Jabłka i Szczypiora oraz Raven z Młodzi Tytani: Akcja! Zdobywaj punkty, aby odblokowywać nowe postaci!

WYBIERZ KRAJ, KTÓRY CHCESZ REPREZENTOWAĆ
Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę krajów, które można reprezentować w Pucharze Cartoona, by poprowadzić je do zwycięstwa! Rozgrywaj mecze i zdobywaj bramki, aby gromadzić punkty i dostać się na szczyt piłkarskiej tabeli zwycięzców.

CZYM JEST CARTOON NETWORK
Cartoon Network to nie tylko Puchar Cartoona. Zajrzyj już dziś na naszą stronę internetową, na której czeka na Ciebie mnóstwo kreskówek oraz jeszcze więcej bezpłatnych gier z bohaterami takich seriali jak Ben 10, Pora na przygodę!, Między nami, misiami czy Niesamowity świat Gumballa.

APLIKACJA
Gra dostępna w następujących językach: angielski, polski, rosyjski, włoski, turecki, rumuński, arabski, francuski, niemiecki, hiszpański, bułgarski, czeski, duński, węgierski, niderlandzki, norweski, portugalski, szwedzki, brazylijska odmiana portugalskiego, latynoamerykańska odmiana hiszpańskiego, japoński, wietnamski, chiński tradycyjny, indonezyjski i tajski.

*****

W przypadku jakichkolwiek problemów napisz do nas na adres apps.emea@turner.com. Wyjaśnij, na czym polega problem, i przekaż nam, z jakiego urządzenia oraz systemu operacyjnego korzystasz. Niniejsza aplikacja może zawierać reklamy Cartoon Network oraz reklamy produktów i usług naszych partnerów.

*****

Pobierając tę grę, pamiętaj, że:

zawiera ona narzędzia analityczne służące do pomiaru jej wydajności i weryfikacji, które obszary powinny zostać udoskonalone;
zawiera „nieukierunkowane” reklamy partnerów reklamowych firmy Turner.

*****

Regulamin: http://www.cartoonnetwork.pl/terms-of-use
Polityka prywatności: http://www.cartoonnetwork.pl/privacy-policy

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN

  • Klinij w ikonę Puchar Cartoona - Gra futbolowa CN na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować