Features & Details

Udemy to internetowa platforma szkoleniowa oferująca ponad 130 000 kursów wideo prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Weź udział w najróżniejszych kursach: od kursów z języków programowania, takich jak Python, Java i SQL, po kursy z projektowania, rysowania, pisania czy jogi. Dołącz do ponad 40 milionów uczestników kursów, którzy opanowują nowe umiejętności, podnoszą kwalifikacje i odkrywają nowe hobby na Udemy.

NAUCZ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO: odkryj kursy z ponad 2000 tematów — od kursów z języka kodowania i analizy danych po kursy z marketingu, programu Photoshop, jogi i wielu innych. Nowe kursy na najmodniejsze tematy, takie jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja czy technologia blockchain, są cały czas aktualizowane.

UCZ SIĘ W PRZYSTĘPNYCH CENACH: Udemy oferuje bezpłatne kursy oraz płatne kursy, które zmieszczą się w Twoim budżecie. Po zapisaniu się na kurs uzyskasz dożywotni dostęp do treści.

UCZ SIĘ OD EKSPERTÓW: daj się zainspirować ponad 50 000 fachowych instruktorów, którzy prowadzą wykłady w ponad 60 językach.

UCZ SIĘ, GDZIE TYLKO CHCESZ: pobieraj kursy, by uczyć się offline. Jesteś w drodze? Odsłuchuj kursy w formie dźwiękowej.

UCZ SIĘ W SWOIM TEMPIE: zadawaj pytania innym uczestnikom kursów lub instruktorowi. Dostosuj sposób nauki do swoich potrzeb dzięki kontroli prędkości i napisom.

Bezpłatne i płatne kursy na następujące tematy:
– programowanie: tworzenie stron internetowych, języki programowania (m.in. Python, Java, JavaScript, Ruby, Swift, C#), tworzenie gier, podstawy kodowania, intensywne kursy kodowania itd.;

– biznes: finanse, analiza finansowa, prowadzenie firmy, wystąpienia publiczne, umiejętności prezentowania, pisanie itd. oraz dane i analityka (SQL, uczenie maszynowe, głębokie uczenie, analiza danych itd.);

– IT i oprogramowanie: certyfikacja IT, sieć i bezpieczeństwo, bezpieczeństwo cybernetyczne, CCNA itd;

– wydajność biura: Microsoft, Apple, Google, SAP, Oracle itd.;

– rozwój osobisty: produktywność, kierownictwo, finanse osobiste, rozwój zawodowy, metody nauki itd.;

– projektowanie: rysowanie, projektowanie stron internetowych, projektowanie graficzne, narzędzia projektowe (Photoshop, Adobe Illustrator itd.), projektowanie UX, projektowanie UI, myślenie projektowe itd.;

– marketing: marketing w wyszukiwarkach (SEM), optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO), marketing w mediach społecznościowych, podstawy marketingu, marketing mobilny, marketing treści, marketing produktu itd.;

– styl życia: sztuka i rzemiosło, podróże, gry, tresura psów itd.;

– fotografia: fotografia cyfrowa, narzędzia fotograficzne, fotografia komercyjna, projektowanie wideo itd.;

– zdrowie i fitness: joga, odżywanie, medytacja, samoobrona itd.;

– szkolenie dla nauczycieli: tworzenie kursu online, umiejętności prezentowania, projektowanie dydaktyczne itd.;

– muzyka: instrumenty (gitara, pianino itp.), podstawy muzyki, techniki muzyczne, oprogramowanie muzyczne itd.;

– języki: angielski, hiszpański, portugalski, chiński itd.

UZYSKAJ POMOC: support@udemy.com

Graj Udemy — kursy internetowe Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Udemy — kursy internetowe