Features & Details

OBMYŚL STRATEGIĘ, BY WYGRAĆ: rekrutuj bohaterów i ulepszaj ich do coraz potężniejszych wersji samych siebie.

MIESZAJ I ŁĄCZ: każdy zwerbowany bohater może zawierać unikalne sojusze. Złożenie swojej drużyny ze sprzymierzonych bohaterów odblokowuje potężne premie, które zmiażdżą twoich rywali.

CROSSPLAY: Graj na swojej ulubionej platformie i walcz z graczami z całego świata dzięki bezproblemowej grze międzyplatformowej. Śpieszysz się? Zacznij mecz na PC, a dokończ na urządzeniu mobilnym (i vice versa). Twój profil w Dota Underlords jest współdzielony pomiędzy wszystkimi urządzeniami, więc niezależnie od tego, na czym grasz, wciąż posuwasz się do przodu.

SIEĆ SZYBKA JAK BŁYSKAWICA: Dota Underlords działa na całkowicie nowej sieci, która zapewnia rozgrywkę bez opóźnień.

RANKINGOWE WYSZUKIWANIE GIER: każdy zaczyna od zera, lecz grając przeciwko innym Władcom Podziemi będziesz piąć się w rankingu i udowodnisz, że to ty jesteś godzien rządzić Białą Iglicą.

TURNIEJE DLA KAŻDEGO: Twórz prywatne poczekalnie i mecze, a następnie zapraszaj widzów, by oglądali zmagania 8 Władców Podziemie na śmierć i życie.

GRA OFFLINE: Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji o 4 stopniach trudności gra offline jest świetnym miejscem do wprawienia się w boju. Pauzuj i wznawiaj gry, kiedy tylko chcesz.

ROTACJA SEZONOWA: Każdego sezonu pożegnamy się z niektórymi bohaterami, przedmiotami i sojuszami, by zrobić miejsce nowym, które ukształtują ciągle zmieniający się świat Dota Underlords.

-----

BIAŁA IGLICA OCZEKUJE LIDERA...

Pionowa metropolia będąca siedliskiem hazardu i występku, leżąca wygodnie poza zasięgiem Kamieniogrodu i Revtel; Biała Iglica jest znana jako raj dla przemytników o wątpliwych zasadach moralnych i godnych pożałowania osobników. Mimo tego, że jest pełna syndykatów, gangów i tajemnych stowarzyszeń, Biała Iglica nigdy nie pogrążyła się w chaosie z jednego powodu: Mamuśki Eeb. Była szanowana... kochana... i niestety sprzątnęli ją tydzień temu.

Jej śmierć sprawiła, że cały półświatek Białej Iglicy stawiał sobie tylko jedno pytanie: kto będzie rządził miastem?

Graj Dota Underlords Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Dota Underlords