Harry Potter: Zagadki i magia

Zynga

Ostatnia aktualizacja 4 marca 2021

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Czas zanurzyć się w cudownym, magicznym świecie Harry'ego Pottera z niespotykaną dotąd intensywnością! Rzucaj zaklęcia, podejmuj wyzwania i podziwiaj niezwykły świat czarodziejów, pozwalając oczarować się najbardziej magicznej grze w dopasowywanie elementów, jaka kiedykolwiek pojawiła się na twoim telefonie! Sprawdź się w dopasowywaniu 3 elementów, pokonując poziomy oraz odblokowując nowe zaklęcia i umiejętności magiczne, które pomogą ci, gdy układanki staną się trudniejsze. Korzystaj z możliwości ulepszania zaklęć, aby przygotować się na czekające cię wyzwania pełne magicznego szaleństwa.

Robiąc postępy w dopasowywaniu 3 elementów, będziesz odblokowywać klasyczne momenty z filmów, między innymi Harry'ego, Rona i Hermionę obezwładniających trolla, Freda i George'a robiących psikusy lub Hagrida zajmującego się swoimi magicznymi stworzeniami! Dowiedz się więcej o cudach świata czarodziejów, zbierając karty upamiętniające artefakty, miejsca i osobliwości, a być może zapewnisz sobie pomoc magicznego stworzenia podczas dopasowywania elementów! Wykonaj „obrót i trach”, aby utorować sobie drogę do magicznej podróży w najbardziej figlarnej grze w dopasuj 3!

o Podejmuj wyzwania w dopasuj 3 w towarzystwie oryginalnych postaci świata czarodziejów z filmów o Harrym Potterze! Rozwijaj swoje magiczne umiejętności, rozgrywając innowacyjne plansze, szlifuj rzucanie zaklęć i wykonuj wciąż nowe codzienne zadania, które nieustannie zachwycają i zaskakują nawet najbardziej doświadczonych ekspertów dopasowywania.

o Doskonal swoje umiejętności: zbierając podczas gry punkty doświadczenia, podniesiesz swój poziom, odblokujesz nagrody i zdobędziesz umiejętności magiczne, które pomogą ci poradzić sobie z każdą nową układanką „dopasuj 3”.

o Odblokowuj i ulepszaj zaklęcia: korzystaj z zaklęć, aby przechodzić plansze, wymazując przeszkody i usuwając zagrożenia. Na przykład rzucając Wingardium Leviosa, odsuniesz przeszkody stojące ci na drodze.

o Przypomnij sobie magię Harry'ego Pottera: rozwiązując pomysłowe plansze, wrócisz do najbardziej znanych momentów z opowiadań o Harrym Potterze. Przez cały czas Prorok Codzienny będzie informować cię na bieżąco o losach Harry'ego, Rona i Hermiony, kontynuujących swoją niezwykłą podróż!

o Stwórz niezwykłą kolekcję: każda rozwiązana łamigłówka zapewni ci kolekcjonerską kartę, która upamiętnia niezwykły artefakt, miejsce lub osobliwość świata czarodziejów. Dzięki powiększaniu kolekcji, otrzymasz fantastyczne stworzenie, które będzie ci pomagać podczas rozwiązywania najtrudniejszych plansz.

o Wykonuj codzienne zadania: codziennie możesz brać udział w nowych, atrakcyjnych wydarzeniach! Świętuj urodziny postaci i ulepszaj zaklęcia, oglądając całą masę magicznych momentów z filmów o Harrym Potterze!

DODATKOWE ZASTRZEŻENIE
Aby otrzymać pakiet powitalny, musisz pobrać grę w ciągu 7 dni od jej udostępnienia w wyznaczonym sklepie. Obowiązuje ograniczenie do jednego egzemplarza na użytkownika.

Szczegółowe informacje na temat gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych i innych danych przez firmę Zynga znajdują się w naszej polityce prywatności na stronie http://www.zynga.com/privacy/policy.

Korzystanie z tej aplikacji podlega zasadom warunków świadczenia usług firmy Zynga dostępnym na stronie https://www.zynga.com/legal/terms-of-service.

Sama gra jest darmowa, ale z poziomu aplikacji można kupować dodatkową zawartość i walutę premium.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. All Rights Reserved. (s20)

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Harry Potter: Zagadki i magia na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Harry Potter: Zagadki i magia w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Harry Potter: Zagadki i magia z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Harry Potter: Zagadki i magia

  • Klinij w ikonę Harry Potter: Zagadki i magia na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować