Harry Potter: Zagadki i magia

Harry Potter: Zagadki i magia

Łamigłówki | Zynga

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 11 listopada 2021

Funkcje Gry

Czas zanurzyć się w cudownym, magicznym świecie Harry'ego Pottera z niespotykaną dotąd intensywnością! Rzucaj zaklęcia, podejmuj wyzwania i podziwiaj niezwykły świat czarodziejów, pozwalając oczarować się niesamowitej magicznej grze w dopasuj 3 na swoim urządzeniu mobilnym! Sprawdź się w dopasowywaniu 3 elementów, pokonując poziomy oraz odblokowując nowe zaklęcia i umiejętności magiczne, które pomogą ci, gdy układanki staną się trudniejsze. Korzystaj z możliwości ulepszania zaklęć, aby przygotować się na czekające cię pełne magicznego szaleństwa wyzwania gry w dopasuj 3.

Robiąc postępy w dopasowywaniu 3 elementów, będziesz odblokowywać klasyczne momenty z filmów, między innymi Harry'ego, Rona i Hermionę obezwładniających trolla, Freda i George'a robiących psikusy lub Hagrida zajmującego się swoimi magicznymi stworzeniami w Hogwarcie! Dowiedz się więcej o cudach świata czarodziejów i Hogwarcie, kolekcjonując magiczne stworzenia, które pomogą ci podczas rozwiązywania zawiłości gry w dopasuj 3! Wykonaj „obrót i trach”, aby utorować sobie drogę do magicznej podróży w figlarnej grze w dopasuj 3!

o Podejmuj wyzwania w dopasuj 3 w towarzystwie oryginalnych postaci ze świata czarodziejów z filmów o Harrym Potterze! Rozwijaj swoje magiczne umiejętności, rozgrywając innowacyjne układanki w dopasuj 3, szlifuj rzucanie zaklęć i wykonuj wciąż nowe codzienne zadania, które nieustannie zachwycają i zaskakują nawet najbardziej doświadczonych ekspertów gier w dopasuj 3.

o Doskonal swoje umiejętności: zbierając podczas gry punkty doświadczenia, dzięki którym podniesiesz swój poziom, odblokujesz nagrody i zdobędziesz umiejętności magiczne, które pomogą ci poradzić sobie z każdą nową układanką w dopasuj 3.

o Odblokowuj i ulepszaj zaklęcia: korzystaj z zaklęć, aby przechodzić układanki w dopasuj 3, wymazując przeszkody i usuwając zagrożenia. Na przykład rzucając Wingardium Leviosa, odsuniesz przeszkody stojące ci na drodze.

o Baw się w magicznym świecie Harry'ego Pottera: rozwiązując pomysłowe układanki w dopasuj 3, wrócisz do najbardziej znanych momentów z opowiadań o Harrym Potterze. Prorok Codzienny na bieżąco będzie ci podawał najświeższe informacje o postępach Harry'ego, Rona i Hermiony w ich epickiej podróży!

o Uzupełniaj wspaniałe kolekcje: Wraz z postępami w dążeniu do zdobycia tytułu mistrza gry w dopasuj 3 będziesz zdobywać kolekcję wspaniałych stworzeń ze świata czarodziejów, które pomogą ci rozwiązywać trudniejsze układanki w dopasuj 3. Dzięki powiększaniu kolekcji otrzymasz fantastyczne stworzenie, które będzie ci pomagać podczas rozwiązywania trudnych układanek w dopasuj 3.

o Wykonuj codzienne zadania: codziennie możesz brać udział w nowych, atrakcyjnych wydarzeniach! Świętuj urodziny postaci i ulepszaj zaklęcia, oglądając całą masę magicznych momentów z filmów o Harrym Potterze!

DODATKOWE OSTRZEŻENIA
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych i innych danych przez firmę Zynga znajdują się w naszej polityce prywatności na stronie https://www.zynga.com/privacy/policy.

Korzystanie z tej aplikacji podlega zasadom Warunków świadczenia usług firmy Zynga dostępnym na stronie https://www.zynga.com/legal/terms-of-service.

Sama gra jest darmowa, ale z poziomu aplikacji można kupować dodatkową zawartość i walutę premium.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. (s21) © and ™ Zynga Inc. All Rights Reserved.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Harry Potter: Zagadki i magia na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Harry Potter: Zagadki i magia w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Harry Potter: Zagadki i magia z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Harry Potter: Zagadki i magia

  • Klinij w ikonę Harry Potter: Zagadki i magia na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować