Top Eleven - Menedżer Piłkarski

Nordeus

Ostatnia aktualizacja 14 grudnia 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Zagraj w wielokrotnie nagradzany menedżerski hit, Top Eleven, i ciesz się zupełnie nowymi funkcjami zaprojektowanymi z myślą o wyniesieniu radości płynącej z gry i kształtowania swojej spuścizny ⚽️ na zupełnie nowy poziom!

Ponad 200 milionów zarejestrowanych graczy sprawia, że ten legendarny mobilny menedżer piłkarski należy do najpopularniejszych symulatorów na urządzenia przenośne wszech czasów!

∙ „To najlepsza dotychczas próba przeniesienia menedżerów piłkarskich na pole gier społecznościowych dla każdego” – The Guardian
∙ „Top Eleven to niewątpliwie najbardziej kompletna z piłkarskich gier menedżerskich dostępnych na platformach mobilnych” – L’Equipe

Ruszaj na szczyt

Czeka na ciebie miejsce w historii piłki nożnej! Od samego początku wpływaj na wszystkie aspekty funkcjonowania klubu, od rozbudowy stadionu 🏟️ po wybór podstawowego składu: w Top Eleven twoje słowo jest dla pracowników rozkazem! Zostań bohaterem dla fanów swojej drużyny i stwórz klub, który spełni ich marzenia o trofeach i kolejnych zwycięskich sezonach!

Organizuj sesje treningowe według własnego pomysłu, opracowuj taktykę, wybieraj i projektuj stroje oraz zajmuj się innymi aspektami działalności klubu!

Prowadź swoją mistrzowską drużynę marzeń

Wyszukuj, pozyskuj i szkol najlepszych piłkarzy, którzy dadzą twojej drużynie sukcesy! 📈 Szukasz następnego czołowego snajpera ligi? Bramkarza, który na lata zapewni ci spokój między słupkami? Znajduj zawodników klasy światowej i twórz najskuteczniejsze formacje oraz taktyki, które przerażą twoich rywali!

Motywuj swoje gwiazdy w rozgrywkach ligowych, pucharowych, Lidze Mistrzów i Superlidze, by zostać mistrzem! 🏆🏆🏆

Najdoskonalsze doświadczenie sieciowe

Wyzwanie chcą ci rzucić najlepsi Menedżerowie świata. Top Eleven łączy graczy ze wszystkich państw i zawsze znajdziesz tu kogoś pragnącego rozegrać mecz, w tym nawet samego „The Special One”, José Mourinho! 🤨 Przygotuj swój skład jak najlepiej, żeby regularnie przechytrzać przeciwników i zdobyć globalną sławę.

Graj ze znajomymi lub z nimi rywalizuj

Połącz siły ze znajomymi i przygotuj się na weekendowe starcia w turniejach klanowych! Rozmawiaj z członkami swojej gildii, żeby przygotować strategie piłkarskie przed boiskową rywalizacją z innymi klanami o wspaniałe nagrody. 🏆

Myślisz, że stać cię na zmontowanie klanu, który wedrze się do czołowej 100 rankingu globalnego? Udowodnij to!

Opanuj nowe sposoby gry w piłkę

Przygotuj swoje najlepsze składy na rozgrywane na żywo wydarzenia Top Eleven i wyzwania! W grze stale pojawiają się nowe, ograniczone czasowo zawody, które pozwalają ci też rywalizować w trybie PvE z największymi klubami świata! Stwórz najlepszą jedenastkę, by grać z Realem Madryt, Liverpoolem, PSG i wieloma innymi. Pokaż im, kto jest prawdziwym boiskowym herosem.

Zbieraj wyjątkowe przedmioty i odblokowuj niesamowitych piłkarzy, którzy wzmocnią cię podczas tych imprez! Informacje o czasie ich rozpoczęcia znajdziesz w grze.

Zdobywaj niesamowite nagrody 🎁

Zawody sponsora specjalnego, codzienne dary i inne funkcje sprawiają, że zawsze masz jakieś niezwykłe fanty do zdobycia! Gromadź je, prowadząc swoją ekipę ku piłkarskim trofeom. Dobry Menedżer zawsze ma miejsce w gablocie na kolejne puchary! Zdobywaj niesamowite nagrody dla swoich fanów, dając z siebie wszystko za linią końcową. Fani marzą o potrójnej koronie – lidze, pucharze i Lidze Mistrzów; czy spełnisz te marzenia? Zagraj w najlepszą mobilną grę dla miłośników futbolu JUŻ TERAZ!

-- Pobierz Top Eleven firmy Nordeus już teraz! --

Dołącz do graczy Top Eleven w mediach społecznościowych, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami i poradami!
- Facebook: https://www.facebook.com/topeleven
- Twitter: https://twitter.com/topeleven
- Instagram: https://www.instagram.com/topeleven/
- YouTube: https://www.youtube.com/topeleven

Wykorzystaj swoje umiejętności i zyskaj legendarną chwałę najlepszego Menedżera świata! Tutaj grają prawdziwi piłkarscy herosi.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Top Eleven - Menedżer Piłkarski na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Top Eleven - Menedżer Piłkarski w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Top Eleven - Menedżer Piłkarski z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Top Eleven - Menedżer Piłkarski

  • Klinij w ikonę Top Eleven - Menedżer Piłkarski na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować