Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator

1der Sports

Ostatnia aktualizacja 29 grudnia 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Dostać szansę doświadczyć, jak cieszyć się życiem dżungli i użyć swoich umiejętności przetrwania do pomocy dziecku Unicorn uruchomić przetrwać. Nie zostawiaj swojego najlepszego przyjaciela na sam. Ta darmowa gra jednorożec dziecka zmienią swoje przemyślenia na temat życia kucyka, a dostaniesz przeżyć symulację rzeczywistego życia jak jednorożce, dziecko, które są pozostawione same w lesie, aby przetrwać na własną rękę. Grajmy i kompletne misje przeżycia życiowe konia. Dostać się na magiczną przejażdżkę ze zwierzętami na terenie pięknych terenów do walki ze złymi kucyków. Dogonić swoją prędkość, aby przetrwać w tej darmowej grze jednorożca. Kucyk jednorożec symulator przetrwania życie ma prostych kontroli, które pozwalają jeździć na kucyku i stać się jednorożec biegaczem.


Zdrowe życie prowadzi do dobrej kondycji tak zachować swoje narządy zdrowotnych w ryzach, aby uzyskać większą szansę na przeżycie dzięki tej grze. Nie boją się złych jednorożce jako dobro zawsze zwycięża. Spread życzliwość przez pomoc oszczędność niewinne owce od złych kucyków i dostać nagrody. Naucz się jeździć na pony konia w symulatorze życia miasta i znalezienie magicznych miejsc. Zdobyć doświadczenie wykonując codziennych zajęciach w Mały Jednorożec gier.


Użytkownik ma możliwość wyboru trybu do własnych upodobań. Ta darmowa gra Unicorn oferuje trzy różne tryby zabawy. Wybierz tryb wyboru i przyłączyć się do zabawy przygód. Można wybrać jeden z następujących trybów:


Ponyland:
Tryb ten przeniesie Cię do krainy, gdzie mieszkają kucyki. Oferuje on piękne kwieciste pola z niesamowite kolory, aby rozjaśnić swój dzień. Można karmić dziecko jednorożca, a także pomóc mu popping balony, znajdź Jumpy, skoki na Jumpy się bawić, krzyż przeszkody, przechodzącej przez pierścienie, grać Hide & szukać innych kucyków, a także zbierając diamenty.


Park wodny:
Przygotuj się na przejażdżkę wodnisty zabawy w tym trybie. Masz mieć przejażdżki wodne i wiele więcej zabawy z kumplami w tym. Musisz dostać rurkę życie, aby pomóc owiec, znaleźć obręcze, odkrywać skarby, znaleźć przyjaciół, znaleźć klucz, aby odblokować niewinne dziecko Unicorn, pomaga Owce i walka złych jednorożce. Można również uzyskać, aby znaleźć i odblokować skrzynkę jabłek. Przechodzą przez pierścienie na wodzie, aby uzyskać więcej korzyści.


Kraina czarów:
Ten tryb nie pozwoli przegapić zimy i wszystkie zabawy można mieć ze śniegiem. Ciesz się tym tryb zimowy ze swoim najlepszym kumplem Mały Jednorożec i rozpalić ogień, aby utrzymać go w cieple i innych zwierząt. Idź na deskorolce, karmić ryby, grać w piłkę nożną, zrobić bałwana, przechodzą przez płotki i dostać gotowy, aby wygrać wyścig.

Sami Brace dla ostatecznego przygód dżungla przetrwanie. Gdzie siebie i swoich kolegów zwierzęta, takie jak owce niemowlęcym i jednorożce od złych zwierząt uratować. Ta gra daje wyścigów konnych symulowanie doświadczenia. Trzeba szkolić się być szybkim biegaczem i wystarczająco silne, aby przejechać wszystkie przeszkody i wygrywać wyścigi. Ten jednorożec gra daje prawdziwe doświadczenie przeżycia wokół zwierząt dzikich zwierząt.


Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator Gry Cechy:

• Pomoc przyjazne dla zwierząt i walka o swoim życiu przed dzikimi zwierzętami
• Przeglądaj dżunglę i miasto, szukać wody i pożywienia, należy użyć magicznego rogu, żeby żyć
• Używaj umiejętności przetrwania życia, żeby żyć wśród złych zwierząt dżungli
• Jedz owoce i znaleźć perełki w celu utrzymania pełnego zdrowia i energii, aby przetrwać
• intuicyjny i gładkie dotykania kontroli ekranu
• Piękne otoczenie 3D, podkład muzyczny i efekty dźwiękowe

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator

  • Klinij w ikonę Mały Jednorożec Wild Life: pony konia Simulator na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować