Warhammer Combat Cards - 40K Edition

Warhammer Combat Cards - 40K Edition

Karciane Flaregames

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 17 lutego 2021

Funkcje Gry

Odwieczny konflikt targający światem Warhammer 40 000 przybiera nową postać: oto Warhammer Combat Cards, gra karciana TCG z Twoimi ulubionymi figurkami Citadel z uniwersum Warhammer 40 000 od Games Workshop

Stwórz własną talię kart w Warhammer Battle Cards i zmieć przeciwników w trybie PvP. Zbieraj i ulepszaj karty, dopasowuj je do strategii obranej w CCG, odblokowuj wyjątkowe cechy i zwiększaj ich moc z każdą rozegraną partią.

Do wyboru masz wszystkie frakcje uniwersum Warhammer 40 000 od Games Workshop: przywdziej potężny pancerz kosmicznych marines, zostań żołnierzem Astra Militarum lub stań w obronie imperium Aeldari. Możesz także poprowadzić do zwycięstwa orkowe ŁAAA!, wybudzić ze snu pradawną rasę Nekronów czy niszczyć światy budzącymi postrach siłami Chaosu.

W mrocznych wiekach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna! Obierz strategię w grze karcianej online, przygotuj talie i stań do walki o najwyższą pozycję w rankingu dowódców w epickich karcianych starciach!

CECHY

- Taktyczne karciane starcia: skompletuj talię kart bitewnych i stań w szranki z innymi graczami w walkach PvP, w których liczy się każda decyzja. Zaczniesz od wyeliminowania straż czy od razu zaatakujesz przywódcę?

- Stwórz talię do trybu PvP: wykorzystaj zdobyte punkty, by zebrać armię dopasowaną do Twojego przywódcy, i rzuć wyzwanie innym graczom w turowych, strategicznych rozgrywkach PvP.

- Używaj zasad specjalnych kart kolekcjonerskich i łącz siły z sojusznikami, by zaskakiwać przeciwników przebiegłymi taktykami.

- Weź udział w kampaniach CCG opartych na słynnych bitwach z uniwersum Warhammer 40 000, dostań się na szczyt rankingu i sięgnij po chwałę.

- Stwórz wyjątkową kolekcję kart: widnieją na nich zdjęcia figurek Citadel z gry Warhammer 40 000, które pomalował zespół ‘Eavy Metal. Każda karta ma unikalną ścieżkę ulepszeń, które ułatwią Ci walkę w karcianych wojnach i kampaniach.

- Ulepszaj swojego przywódcę, by odblokowywać nowe karty kolekcjonerskie i korzystać z jeszcze większych talii podczas bitew. Dostosowuj strategię stosowaną w CCG do rozwijającej się kolekcji.

- Opowiedz się po jednej ze stron: zbieraj figurki Citadel z gry Warhammer 40 000 od Games Workshop. Każda z armii ma własnego przywódcę, zasady specjalne i unikalny styl walki.

- Skompletuj wyjątkową kolekcję kolekcjonerskich kart ze zdjęciami figurek Citadel pomalowanych przez najlepszych na świecie malarzy.

REGULAMIN
Warhammer Combat Cards: 40K Edition Card Battle jest darmową grą do pobrania na urządzenia mobilne (TCG, CCG), w której niektóre przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze. Zakupy w aplikacji można wyłączyć w ustawieniach używanego urządzenia. Zgodnie z regulaminem, aby pobrać i grać w grę Warhammer Combat Cards: 40K Edition Card Battle, należy mieć skończone 16 lat lub otrzymać wyraźną zgodę rodzica. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.flaregames.com/parents-guide/

Jeśli użytkownik uzyska dostęp do produktu Flaregames lub używa go, potwierdza, że akceptuje regulamin firmy (www.flaregames.com/terms-service/).

Warhammer Combat Cards © Copyright Games Workshop Limited 2020

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Warhammer Combat Cards - 40K Edition na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Warhammer Combat Cards - 40K Edition w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Warhammer Combat Cards - 40K Edition z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Warhammer Combat Cards - 40K Edition

  • Klinij w ikonę Warhammer Combat Cards - 40K Edition na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować