Warhammer Combat Cards - 40K Edition

Warhammer Combat Cards - 40K Edition

Karciane | Flaregames

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 17 lutego 2021

Funkcje Gry

Odwieczny konflikt targający światem Warhammer 40 000 przybiera nową postać: oto Warhammer Combat Cards, gra karciana TCG z Twoimi ulubionymi figurkami Citadel z uniwersum Warhammer 40 000 od Games Workshop

Stwórz własną talię kart w Warhammer Battle Cards i zmieć przeciwników w trybie PvP. Zbieraj i ulepszaj karty, dopasowuj je do strategii obranej w CCG, odblokowuj wyjątkowe cechy i zwiększaj ich moc z każdą rozegraną partią.

Do wyboru masz wszystkie frakcje uniwersum Warhammer 40 000 od Games Workshop: przywdziej potężny pancerz kosmicznych marines, zostań żołnierzem Astra Militarum lub stań w obronie imperium Aeldari. Możesz także poprowadzić do zwycięstwa orkowe ŁAAA!, wybudzić ze snu pradawną rasę Nekronów czy niszczyć światy budzącymi postrach siłami Chaosu.

W mrocznych wiekach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna! Obierz strategię w grze karcianej online, przygotuj talie i stań do walki o najwyższą pozycję w rankingu dowódców w epickich karcianych starciach!

CECHY

- Taktyczne karciane starcia: skompletuj talię kart bitewnych i stań w szranki z innymi graczami w walkach PvP, w których liczy się każda decyzja. Zaczniesz od wyeliminowania straż czy od razu zaatakujesz przywódcę?

- Stwórz talię do trybu PvP: wykorzystaj zdobyte punkty, by zebrać armię dopasowaną do Twojego przywódcy, i rzuć wyzwanie innym graczom w turowych, strategicznych rozgrywkach PvP.

- Używaj zasad specjalnych kart kolekcjonerskich i łącz siły z sojusznikami, by zaskakiwać przeciwników przebiegłymi taktykami.

- Weź udział w kampaniach CCG opartych na słynnych bitwach z uniwersum Warhammer 40 000, dostań się na szczyt rankingu i sięgnij po chwałę.

- Stwórz wyjątkową kolekcję kart: widnieją na nich zdjęcia figurek Citadel z gry Warhammer 40 000, które pomalował zespół ‘Eavy Metal. Każda karta ma unikalną ścieżkę ulepszeń, które ułatwią Ci walkę w karcianych wojnach i kampaniach.

- Ulepszaj swojego przywódcę, by odblokowywać nowe karty kolekcjonerskie i korzystać z jeszcze większych talii podczas bitew. Dostosowuj strategię stosowaną w CCG do rozwijającej się kolekcji.

- Opowiedz się po jednej ze stron: zbieraj figurki Citadel z gry Warhammer 40 000 od Games Workshop. Każda z armii ma własnego przywódcę, zasady specjalne i unikalny styl walki.

- Skompletuj wyjątkową kolekcję kolekcjonerskich kart ze zdjęciami figurek Citadel pomalowanych przez najlepszych na świecie malarzy.

REGULAMIN
Warhammer Combat Cards: 40K Edition Card Battle jest darmową grą do pobrania na urządzenia mobilne (TCG, CCG), w której niektóre przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze. Zakupy w aplikacji można wyłączyć w ustawieniach używanego urządzenia. Zgodnie z regulaminem, aby pobrać i grać w grę Warhammer Combat Cards: 40K Edition Card Battle, należy mieć skończone 16 lat lub otrzymać wyraźną zgodę rodzica. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.flaregames.com/parents-guide/

Jeśli użytkownik uzyska dostęp do produktu Flaregames lub używa go, potwierdza, że akceptuje regulamin firmy (www.flaregames.com/terms-service/).

Warhammer Combat Cards © Copyright Games Workshop Limited 2020

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Warhammer Combat Cards - 40K Edition na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Warhammer Combat Cards - 40K Edition w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Warhammer Combat Cards - 40K Edition z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Warhammer Combat Cards - 40K Edition

  • Klinij w ikonę Warhammer Combat Cards - 40K Edition na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować