Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana

Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana

Karciane Overmobile

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 14 grudnia 2020

Funkcje Gry

Mistrzowie Żywiołaków to nowa fascynująca kolekcjonerska gra karciana o niepowtarzalnej mechanice! Zbierz armię stworów i przejmij kontrolę nad magicznym światem.

Od pradawnych czasów ludzie czcili żywioły, przypodobując im się ofiarami i tworząc pieśni na ich cześć. Ogień rozświetla wszystko wokół, niwecząc ciemność. Ziemia zapada się w pustkę, Woda pustkę zalewa, wypełniając wszelkie wolne przestrzenie i szczeliny. Powietrze wypełnia pustkę ponad wszystkimi pozostałymi żywiołami. Razem stworzyły świat, w którym żyjemy. Kiedy gracz rozpoczyna grę, otrzymuje zestaw "początkowych" kart. Z czasem może zdobyć rzadkie i mocniejsze karty poprzez zakup zestawów lub jako nagrodę za udział w grze na Arenie.
Zestawy i wstęp na Arenę opłaca się złotem, które jest walutą gry. Złoto zdobywa się, wykonując dzienne zadania i walcząc na Arenie.

Funkcje:
- Wspólna moc wszystkich kart w talii bitewnej równa się Twojej kondycji.
- Każda karta należy do jednego żywiołu: wody, ognia, powietrza lub ziemi.
- Każda karta zawiera niepowtarzalny rysunek, nazwę i siłę.
- Moc karty można zwiększyć poprzez podniesienie jej kategorii.
- Karty mają kilka kategorii, zaczynając od standardowej, kończąc na mitycznej. Im wyższa kategoria, tym karta jest mocniejsza. Nawet Hobbit lub jaszczurka mogą otrzymać kategorię mityczną.
- Możesz podwyższać kategorię kart za pomocą złota, ale jeśli zdobędziesz karty tego samego żywiołu, wartość zawyżenia kategorii maleje, często osiągając wartość 0. Wystarczy kliknąć kartę w talii bitewnej, by sprawdzić, czy jest tam karta, którą Twoja karta może przyciągnąć.
- W pojedynkach gracze walczą przeciwko sobie za pomocą swoich kart. Wówczas każdy z graczy wybiera dwie karty, za pomocą których osłabi przeciwnika. Im mocniejsza karta, tym większe spowoduje szkody u przeciwnika.
- Pojedynki karciane żywiołów odbywają się na zasadach starożytnego prawa: woda gasi ogień, ogień pali powietrze, powietrze rozdmuchuje ziemię, a ziemia zakrywa wodę.
- Wykonując dzienne zadania, możesz zdobyć cenne zasoby: srebro i złoto. Gra oferuje rozmaite kolekcje, składające się razem w bonusy. Kolekcja zawiera wszystkie karty, jakie kiedykolwiek znalazły się w Twojej talii bitewnej, nawet jeśli już ich nie posiadasz.

Przedzieraj się szlakami, pokonuj wodzów, otrzymuj nagrody za każde zwycięstwo!

Zbierz najsilniejszą talię kart i stań się Władcą wszystkich czterech żywiołów!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana

  • Klinij w ikonę Mistrzowie Żywiołaków-CCG RPG Gra karciana na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować