Mail.ru – aplikacja e-mailowa

Mail.ru – aplikacja e-mailowa

Komunikacja | Mail.Ru Group

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 27 stycznia 2020

Funkcje Gry

Oficjalna aplikacja pocztowa Mail.ru. Wygodna poczta na smartfonach z Androidem.

Prosta i szybka aplikacja umożliwiająca jednoczesną pracę ze skrzynkami pocztowymi Mail.ru, Yandex, Gmail, Yahoo, Hotmail oraz innymi. Otrzymuj i wysyłaj wiadomości, dziel się zdjęciami oraz dokumentami. Odbieraj natychmiastowe powiadomienia o nowych wiadomościach. Dostosowuj czas, foldery i usługi, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia push. Osobisty filtr antyspamowy ochrony cię przed irytującymi e-mailami. Pozostawaj zawsze w kontakcie dzięki aplikacji Mail.ru!

★ ★ ★ ★ ★

Czy wiesz, że w sklepie Google.Play deweloperzy nie mogą odpowiadać na komentarze? Prosimy więc o przesyłanie wszelkich próśb, sugestii oraz komentarzy za pośrednictwem opcji "Opinia" w aplikacji lub na adres mailapps@corp.mail.ru. W takim przypadku odpowiadamy sprawnie i jak najszybciej rozwiązujemy problem.

★ ★ ★ ★ ★

- Obsługa wielu kont. Dodaj wszystkie swoje skrzynki i przełączaj się między nimi z łatwością. Przechodzenie od poczty służbowej do prywatnej jest teraz równie proste jak pomiędzy folderami w pojedynczej skrzynce e-mailowej.

- Pełna synchronizacja. Nieważne czy czytasz, oznaczasz flagami albo przenosisz wiadomości na komputerze lub na urządzeniu przenośnym, ponieważ wszelkie zmiany zostaną zapisane na serwerze i zsynchronizowane na na wszystkich urządzeniach.

- Chroniony folder. Aplikacja Mail.Ru pozwala ci przechowywać i chronić informacje. W interfejsie sieciowym możesz utworzyć folder zabezpieczony hasłem. Będzie on widoczny w aplikacji i dostępny wyłącznie po wpisaniu hasła.

- Filtry. Przeglądaj e-maile nieprzeczytane, oznaczone flagami lub posiadające załączniki

- Przeszukuj całą skrzynkę pocztową. Użyj naszej wyszukiwarki, aby szybko odnaleźć dowolną wiadomość.

- Powiadomienia push dla nowych e-maili. Jeśli twoje urządzenie z Androidem jest podłączone do sieci, niemal natychmiast otrzymasz informacje o nowych e-mailach.

- Filtrowanie powiadomień. Ustaw czas, w którym będą przychodzić powiadomienia, wybierz usługi i foldery bądź też stwórz własne filtry, dzięki którym będziesz otrzymywać tylko istotne powiadomienia!

- Pamięć podręczna dla e-maili. E-maile są przechowywane w pamięci telefonu i dostępne bez połączenia z siecią. Dzięki temu możesz czytać wiadomości i przeglądać załączniki na przykład w środkach transportu albo na wsi.

- Osobisty filtr antyspamowy. Otrzymujesz wiadomości z serwisów, w których się nie zarejestrowałeś, albo nie możesz z nich zrezygnować? Naciśnij Spam i wszystkie kolejne wiadomości od tego nadawcy będą automatycznie kierowane do odpowiedniego folderu. Czytaj tylko to, co jest dla ciebie ważne.

- Awatary. Łatwiej i wygodniej korzystać z aplikacji, jeśli wyświetla ona zdjęcia odbiorców.

- Wątki e-mailowe. Wyświetlaj całe rozmowy na jednej stronie - tak jak w wersji sieciowej aplikacji.

★ ★ ★ ★ ★

Aplikacja została przetestowana i jest kompatybilna z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Mail.ru – aplikacja e-mailowa na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Mail.ru – aplikacja e-mailowa w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Mail.ru – aplikacja e-mailowa z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Mail.ru – aplikacja e-mailowa

  • Klinij w ikonę Mail.ru – aplikacja e-mailowa na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować