Features & Details

Second World War: Eastern Front to historyczna strategia czasu rzeczywistego w stylu legendarnych gier izometrycznych. Gra rozpoczyna się 1 września 1939 r. Atakiem na Polskę. Następnie będziesz musiał stawić czoła wielu ekscytującym misjom z różnych okresów i teatrów operacji militarnych: inwazji Francji, ofensywy linii Maginota, Dunkierki, bitwy o Anglię, kampanii rosyjskiej 1941, bitwy pod Stalingradem i wielu innych.

Będziesz prowadził słynny korpus Rommla i walczył w bitwach o Tobruk (1942) i El Alamein. Albo użyj armii Mansteina i Guderian w bitwie pod Moskwą, a także największej bitwy czołgów w historii ludzkości - Bitwy pod Kurskiem (1943). Epickie bitwy miejskie w bitwie berlińskiej (1945) czekają na ciebie w końcu.

Charakterystyczną cechą gry jest bezpośrednia kontrola twoich sił zbrojnych na polu bitwy. Możesz wydawać rozkazy drużynom lub pojedynczym żołnierzom.

Second World War: Eastern Front to mobilna gra strategiczna czasu rzeczywistego (MMO RTS) z wieloma unikalnymi funkcjami:
● Kampania dla jednego gracza, która zawiera dziesiątki misji i może być odtwarzana bez korzystania z Internetu
● Setki różnych jednostek, w tym takie legendarne modele sprzętu wojskowego jak: Tiger I Tank, Panther, T-34, Sherman, KB-1, Puma i wiele innych
● Rzeczywiste wydarzenia historyczne: operacja Barbarossa, bitwa pod Moskwą, obrona Leningradu, lądowania w Normandii
● W czasie rzeczywistym multiplayer PVP z tysiącami ludzi na całym świecie
● System klanów. Stwórz swój klan lub dołącz do innych, aby stać się najbardziej przerażającą armią na Ziemi

Uwaga! Gra nie wymaga stałego połączenia z Internetem, dostęp do Internetu jest wymagany tylko w przypadku bitew online w trybie PVP. Gra jest w ciągłym rozwoju i niektóre misje zostaną dodane do gry później.

Omów grę w oficjalnej grupie VG

Jeśli masz pytania i sugestie, skontaktuj się z nami przez admin@appscraft.ru

Graj II wojna światowa: strategia Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz II wojna światowa: strategia