Features & Details

Pasjans, najlepsza gra karciana, od teraz dostępna w Twoim ogrodzie!Dlaczego każdy wielbiciel pasjansa powinien sięgnąć po SoliTales?
♠️ To klasyczna gra w pasjansa. Tripeaks, znany jako Tri Towers, Triple Peaks lub Three Peats, to jeden z najciekawszych wariantów gry soliter. A może Pająk, Klondike lub Freecell? Ty wybierasz!
1000+ poziomów w różnych ogrodach. To gwarancja gry w karty na wiele godzin.
Darmowe karty. Wracaj do gry każdego dnia - podlewanie roślin pozwoli Ci wzmocnić talię o nowe karty.
♠️ Odblokuj nowe domy i ogrody. Bądź kreatywna i sprawdź się na polu urządzania domu i ogrodu.
Daj się wciągnąć opowieści. Poznaj Simona Greena, prowadzącego tv show o ogrodnictwie, który pragnie, aby każdy kwiatowy ogród wyglądał jak jego ogród marzeń; jego córkę Lily, uwielbiającą dekorowanie domów i projektowanie wnętrz, oraz ich uroczego psa wabiącego się As.
Stwórz swój wymarzony ogród. Porady, jakich udzielą ci Simon i Lily, pozwolą ci stworzyć odlotowy ogród!

Jak widać, SoliTales stanowi najlepszą kombinację klasycznej gry w pasjansa (Tripeaks, Pająk, Klondike i więcej) oraz gry fabularnej o dekorowaniu domu i ogrodu.

Darmowa gra w pasjansa


Jeśli nie spodoba ci się historia, po prostu graj w Pasjansa - Pająk, Tripeaks, Klondike - tak jak lubisz. Ta prosta gra w karty pozwoli ci się odprężyć i zapomnieć o tym, w czym nie mogą dorównać mu takie gry karciane jak makao, remik czy tysiąc. Pokonuj kolejne poziomy

Urządzanie ogrodów i dekorowanie wnętrz wg Simona i Lily


Ale to nie wszystko! Poznaj opowieść Simona i Lily, którzy odnawiają domy i ogrody w potrzebie, i upewnij się, że remont domu oraz urządzanie wnętrz przebiega zgodnie z planem! Stwórz magiczny ogród marzeń, lecz nie zapominaj o domu - urządzanie wnętrz, kuchni, dekorowanie pomieszczeń dziecięcych i innych pokojów. W razie wątpliwości, As udzieli ci pomocy!

Zagraj w otwarte karty i pobierz tę grę solitaire za darmo! Pasjans, ogrodnictwo i home design połączone w sposób, jakiego jeszcze nie znałaś!

Graj SoliTales: Pasjans - klasyczny Solitaire Tripeaks Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz SoliTales: Pasjans - klasyczny Solitaire Tripeaks