ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games

ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games

Action | VNG GAME STUDIOS

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 15 września 2021

Funkcje Gry

Strzelaj do zombie i bądź ostatnim, który przeżyje w Zombie Hunter - otwartym świecie niezatartej śmierci

Od twórcy różnych uzależniających gier z cyber-zombie, takich jak ★ Dead Target, Sniper Zombie, Dead Warfare lub Mad Zombies ★ , Zombie Hunter - Free Shooting Offline Games został zaprojektowany z myślą o budowaniu funkcji schronienia. Nowa funkcja sprawia, że ​​strzelanie do zombie offline jest bardziej fascynujące niż kiedykolwiek! Weź swojego snajpera lub pistolet, aby zaatakować zombie na autostradzie lub w dowolnym miejscu w zarażonym wirusem mieście, a następnie przetrwaj do końca!

Wybuch śmiertelnej infekcji zombie w 2080 roku i postapokaliptyczny świat zaczął się od tego czasu. Życie ludzkie nie było takie jak wcześniej. Człowiek stał się celem nieumarłych i dzikich zombie. Przenoszą śmiertelny wirus na każdy napotkany cel i wywołują pandemię zombie. Strzelanie do zombie w martwych było wszystkim, czego potrzebowali, jeśli chcieli żyć wśród chodzącej śmierci w świetle dnia.

Dołącz do kampanii, celuj w cele i strzelaj, aby udowodnić, że jesteś najlepszym strzelcem w tej grze offline z cyber zombie. Uwolnij w sobie morale bohatera, atakuj niezatarte zombie i zostań królem pogromców w super zabawnej grze o zombie.

Oszałamiająca grafika strzelecka
Załóżmy, że chcesz przeżyć strzelankę z oszałamiającą grafiką w każdym szczególe. W takim przypadku Zombie Hunter - Free Shooting Offline Games to właściwy wybór. Dzięki zapierającym dech w piersiach zdjęciom wykorzystującym najnowszą technologię Android, efekty fotografowania są realistyczne i oszałamiające na różnych mapach lub atakach. Podnieś swój telefon i walcz teraz z zombie!

SZEROKI ZAKRES ZOMBIE DO ODKRYCIA
Nieumarli otaczają świat i nie ma gdzie się ukryć. Wirus zombie jest dziki i niebezpieczny, nawet w ciągu dnia. Nieśmiertelna śmierć jest tworzona nie tylko za pomocą śmiercionośnych umiejętności, ale ma również kilka kształtów i działań! Ponieważ mogą czołgać się po suficie lub podłodze w Zombie Hunter. Mogą przyjść do Ciebie w dowolnym momencie. Więc weź broń lub jakąkolwiek broń i strzelaj do nich. Bądź dobrze przygotowany, ponieważ nikt nie zna życia po postapokalipsie.

EKSCYTUJĄCA GRA W TRYBIE OFFLINE
Większość gier zombie wymaga do grania Wi-Fi lub połączenia z Internetem i chcesz znaleźć grę offline, w którą możesz grać w dowolnym momencie. W takim razie Zombie Hunter - darmowe gry offline są do Twojej dyspozycji! To sprawia, że ​​ta gra myśliwska jest świetną grą do zabijania czasu na telefon lub tablet. Połącz się z Wi-Fi, aby pobrać rzeczywistą zawartość i odtwarzać ostatnie procenty baterii! Oszczędzaj więcej danych i graj bez Wi-Fi!

SZEROKA RÓŻNORODNOŚĆ PISTOLETÓW DO TWOICH USŁUG
Zombie Hunter ma różnorodne systemy broni, takie jak snajper, cyber-pistolet, pistolet, łuk, karabin maszynowy i wiele innych. Chwyć broń, trzymaj palec na spuście i strzelaj, aby chronić swoje życie w tej wciągającej grze offline. Zabijanie nie jest trudniejsze w tej najlepszej grze offline. Ta gra o zombie daje ci środowisko cybernetyczne, w którym możesz używać różnych taktyk strzelania w otwartym świecie zombie! Zabijaj zombie jednym spustem i pozostań przy życiu! Pokaż znajomym, kto jest prawdziwym strzelcem i snajperem!

ZBUDUJ I ULEPSZ SWOJĄ SCHOWEK
Ocalali muszą także zbudować swoje schronienia, aby zapewnić sobie możliwość przetrwania trudnych czasów zombie wojny światowej. Schronisko to miejsce, które może zapewnić ci rzeczy niezbędne do dołączenia do kampanii i walki z atakami powstańców! Śmierć przychodzi do ludzi bez względu na dzień i noc i nikt nie może zapewnić ci życia. Tylko ty możesz zdecydować, z kim będziesz żyć, ponieważ miłosierdzie to śmierć! Trzymaj swoje życie w swoich rękach do ostatniego dnia!

Pobierz Zombie Hunter , graj za darmo i offline już teraz! Przygotuj się na apokalipsę i ocal swoje życie po światowej wojnie zombie wirusów!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games

  • Klinij w ikonę ZOMBIE HUNTER: Offline Shooting Games na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować