Features & Details

Cesarstwo Japońskie chyli się ku upadkowi. Pomiędzy jego licznymi prowincjami, wybuchają nieustanne walki. Rozpoczyna się czas panowania twojego klanu — zostań szogunem, ostatecznym władcą średniowiecznej Japonii.
Shogun’s Empire: Hex Commander to strategia turowa, z głęboką i wielowarstwową rozgrywką.

EKONOMIA I DYPLOMACJA NA MAPIE STRATEGICZNEJ
Wybierz z dziesiątek kampanii zbudowanych wokół 15 historycznych klanów. Podbijaj prowincje, aby uzyskać nowe typy jednostek i wzmocnić swoją pozycję w regionie.
Zawieraj sojusze, wypowiadaj wojny, utrzymuj poziom honoru, aby uzyskać lepsze ceny i respekt wśród sąsiadów.
Stwórz silną ekonomię, aby wyżywić swoje wojska, rozbudowuj prowincje, aby na koniec dnia zbudować niepowstrzymaną armię.

POPROWADŹ ARMIĘ W TAKTYCZNYCH BITWACH
Rekrutuj ashigaru, świetnie wyszkolonych samurajów lub elitarnych ninja. Stwórz armię dostosowaną do twojej taktyki.
Wybieraj spośród jednostek do walki w zwarciu wyposażonych w yari czy różne typy mieczy. Rekrutuj jednostki zasięgowe z łukami, strzelbami i nie tylko. Używaj kawalerii do walki na otwartym terenie, wspomóż się ogniem artyleryjskim podczas oblężeń zamków.
Twoi żołnierze zdobywają doświadczenie podczas bitew stając się coraz bardziej efektywni i zabójczy. Każda z armii dowodzona jest przez generała, który podnosi morale i daje dodatkowe bonusy jak rozmiar armii czy umiejętności bojowe.

POCZUJ KLIMAT ŚREDNIOWIECZNEJ JAPONII
Japońskie głosy, szczegółowe jednostki, mapy z dynamicznym cyklem pór roku i styl graficzny inspirowany historycznymi obrazami, sprawiają, że poczujesz atmosferę kraju kwitnącej wiśni.
Przyjazny interfejs użytkownika z kontekstowymi wskazówkami pomoże ci nauczyć się reguł w mgnieniu oka, by w pełni rozkoszować się rozgrywką.
Shogun’s Empire: Hex Commander to gra polskiego studia Home Net Games, a stoi za nią twórca Polan i uznanej na świecie serii Earth 20XX.

Graj Shogun's Empire: Hex Commander Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Shogun's Empire: Hex Commander