Nonogram.com - łamigłówki

Nonogram.com - łamigłówki

Łamigłówki | Easybrain

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 5 sty 2023

Funkcje Gry

Nonogram.com to wciągająca łamigłówka obrazkowa, mająca szeroką kolekcję obrazków logicznych. Przetestuj swój umysł dzięki tej intuicyjnej łamigłówce liczbowej, stworzonej przez czołowego twórcę gier, i stań się prawdziwym mistrzem Nonogram! Dołącz do miłośników tej japońskiej krzyżówki z całego świata, posłuż się logiką, odkrywając obrazki z pikseli i baw się dobrze!

Atrakcje Nonogram:
· Klasyczne łamigłówki nonogram połączone z przystępnym wyglądem aplikacji oraz zestawem funkcji, które urozmaicą Twoją grę i uczynią ciekawą. Znajdź stronę ze swoją ulubioną łamigłówką i graj gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz w te japońskie puzzle.
· Łamigłówki obrazkowe to wspaniałe narzędzie, które utrzymuje sprawność umysłu. Wybierz poziom trudności i zacznij tworzyć unikatową kolekcję nonogramów. Ćwicz jednocześnie logiczne myślenie i wyobraźnię, rozwiązując łamigłówki!
· Te łamigłówki liczbowe to wspaniały sposób na chwilę przerwy od codziennej rutyny. Weź swój telefon lub tablet i pokoloruj trochę obrazków nonogram,. aby zażyć odrobiny relaksu.

Cechy Nonogram:
· Spora liczba łamigłówek nonogram z niepowtarzalnymi obrazkami do kolorowania.
· Wydarzenia sezonowe. Ukończ ograniczone czasowo wydarzenia, rozwiązując nonogramy o różnych poziomach trudności. Odkryj i zbierz wszystkie unikatowe pocztówki z obrazkami. Śledź nasze aktualizacje do gry i nie przegap żadnego wydarzenia!
· Codzienne wyzwania. Rozwiązuj łamigłówki obrazkowe każdego dnia, aby gromadzić korony. Zdobądź specjalną miesięczną nagrodę za rozwiązanie wszystkich nonogramów i zbierz wszystkie korony w danym miesiącu!
· Turnieje. Rywalizuj z innymi graczami i pokoloruj jak najwięcej obrazków nonogram. Wybierz stronę z trudniejszą łamigłówką, aby potrenować swoje umiejętności, zdobywaj punkty i wygraj nagrodę główną!
· Korzystaj z porad, jeśli utkniesz podczas rozwiązywania łamigłówek.
· Funkcja automatycznego przekreślania pomoże Ci wypełnić diagram łamigłówek liczbowych w liniach, gdzie kwadraty są już prawidłowo pokolorowane.

Nonogram znany jest też jako łamigłówka obrazkowa, kakuro, obrazek logiczny, griddlers, wykreślanka lub piktogram. Ci, którzy słyszeli te nazwy, będą prawdopodobnie zaznajomieni z zasadami tej układanki logicznej. Są one bardzo proste:
· Celem jest wypełnienie diagramu i odkrycie ukrytego obrazka poprzez kolorowanie odpowiednich komórek.
· Stosuj się do wskazówek z liczbami , aby zrozumieć, które komórki powinny być pokolorowane lub pozostawione puste w celu rozwiązania zagadki obrazkowej.
· Każda strona z łamigłówką nonogram ma z boku rzędu i nad każdą kolumną diagramu liczby. Wskazują one, ile jest połączonych ze sobą linii komórek do pokolorowania w danym rzędzie lub kolumnie oraz ich kolejność.
· W takiej zagadce liczbowej powinien występować przynajmniej jeden pusty kwadrat pomiędzy połączonymi liniami.
· Możesz zaznaczyć komórki, które powinny być puste, przekreślając je. Pomoże Ci to zwizualizować swoje kolejne kroki w łamigłówce.

Wejdź do świata Nonogram! Przetestuj swój umysł łamigłówką na wybranym przez siebie poziomie trudności. Rywalizuj z innymi graczami w rozwiązywaniu łamigłówek obrazkowych! Popraw swoje umiejętności logicznego myślenia, odkryj nowe obrazki i baw się z nonogramami!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Nonogram.com - łamigłówki na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Nonogram.com - łamigłówki w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Nonogram.com - łamigłówki z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Nonogram.com - łamigłówki

  • Klinij w ikonę Nonogram.com - łamigłówki na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować