Grand Action Simulator - New York Car Gang

Grand Action Simulator - New York Car Gang

Akcja | HGames-ArtWorks

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 23 stycznia 2021

Funkcje Gry

Grand Act Simulator - Nowy Jork Samochód Gang to symulator miejski w widoku osób trzecich (i FPS), w którym prowadzisz samochód lub motocykl. Grasz, jest bandytą i całe miasto cię obawia. Styl miasta jest podobny do Miami w Las Vegas, ale w rzeczywistości jest to Nowy Jork. Zostań szefem na ulicy przestępczości w mieście. Ekscytująca rozgrywka: czekasz na najgorętsze punkty przestępczości w Vegas disctrict.

Będziesz walczył z mafią gangsterów z Ameryki, Rosji, Chin, Meksyku, Japonii, itd. Gra zawiera w pełni otwarte środowisko świata. Poznaj wielkie miasto, idź w góry, kradzież, jazda na supercars, strzelaj i więcej w tej darmowej grze na otwartym świecie! Możesz również kupić wiele rzeczy w sklepie, które pomogą Ci wypełnić misje i uwolnić miasto od wszystkich mafijnych grzeszników. Większość misji będzie na ulicach, niektóre będą w dzielnicy Chinatown i innych gangów itp

Czy jesteś gotowy na wielką zbrodniczą przygodę? Bądź gotów się obrabować, zabijać, strzelać i walczyć! Kradzież samochodów, unikanie gliniarzy, bieganie po ulicach i strzelanie z innymi gangami ... Czy masz wystarczająco dużo odwagi, aby wznieść się na szczyt kryminalnych stosów? Wypróbuj wszystkie superkary i rowery. Wykonaj akrobacje na bmx lub znajdź czołowy czołg F-90 lub niszczący śmigłowiec bojowy.

Niech będzie jak piękne miasto, nie zamienia się w miasto przestępczości krwi i rabunku. Dobra stara historia o złodzieja samochodowym w niebezpiecznym miasteczku, szukająca łatwych pieniędzy. Zdominuj miasto z niszczącą siłą ognia zaawansowanych pojazdów wojskowych lub uaktualnij swojego bohatera, aby pokonać wrogów w kilku kopniakach!• Oszałamiająca wizualnie grafika, modele postaci i pojazdów wojskowych, helikopter, myśliwiec itp.
• Grafika jakości HD
• Pistolety do kupowania i strzelania
• Tereny terenowe do eksploracji

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Grand Action Simulator - New York Car Gang na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Grand Action Simulator - New York Car Gang w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Grand Action Simulator - New York Car Gang z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Grand Action Simulator - New York Car Gang

  • Klinij w ikonę Grand Action Simulator - New York Car Gang na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować