Features & Details

Grand Act Simulator - Nowy Jork Samochód Gang to symulator miejski w widoku osób trzecich (i FPS), w którym prowadzisz samochód lub motocykl. Grasz, jest bandytą i całe miasto cię obawia. Styl miasta jest podobny do Miami w Las Vegas, ale w rzeczywistości jest to Nowy Jork. Zostań szefem na ulicy przestępczości w mieście. Ekscytująca rozgrywka: czekasz na najgorętsze punkty przestępczości w Vegas disctrict.

Będziesz walczył z mafią gangsterów z Ameryki, Rosji, Chin, Meksyku, Japonii, itd. Gra zawiera w pełni otwarte środowisko świata. Poznaj wielkie miasto, idź w góry, kradzież, jazda na supercars, strzelaj i więcej w tej darmowej grze na otwartym świecie! Możesz również kupić wiele rzeczy w sklepie, które pomogą Ci wypełnić misje i uwolnić miasto od wszystkich mafijnych grzeszników. Większość misji będzie na ulicach, niektóre będą w dzielnicy Chinatown i innych gangów itp

Czy jesteś gotowy na wielką zbrodniczą przygodę? Bądź gotów się obrabować, zabijać, strzelać i walczyć! Kradzież samochodów, unikanie gliniarzy, bieganie po ulicach i strzelanie z innymi gangami ... Czy masz wystarczająco dużo odwagi, aby wznieść się na szczyt kryminalnych stosów? Wypróbuj wszystkie superkary i rowery. Wykonaj akrobacje na bmx lub znajdź czołowy czołg F-90 lub niszczący śmigłowiec bojowy.

Niech będzie jak piękne miasto, nie zamienia się w miasto przestępczości krwi i rabunku. Dobra stara historia o złodzieja samochodowym w niebezpiecznym miasteczku, szukająca łatwych pieniędzy. Zdominuj miasto z niszczącą siłą ognia zaawansowanych pojazdów wojskowych lub uaktualnij swojego bohatera, aby pokonać wrogów w kilku kopniakach!• Oszałamiająca wizualnie grafika, modele postaci i pojazdów wojskowych, helikopter, myśliwiec itp.
• Grafika jakości HD
• Pistolety do kupowania i strzelania
• Tereny terenowe do eksploracji

Graj Grand Action Simulator - New York Car Gang Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Grand Action Simulator - New York Car Gang