Gumball i niesamowita impreza

Gumball i niesamowita impreza

Akcja | Cartoon Network EMEA

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 11 marca 2021

Funkcje Gry

Gumball robi imprezę i też jesteś zaproszony! Szykuj się do rywalizacji z rodziną i przyjaciółmi. Odkryj cztery ekscytujące gry planszowe bazujące na miejscach z Niesamowitego świata Gumballa. Ścigaj się z rywalami po planszy i dotrzyj na metę jako pierwszy. Najpierw jednak musisz przetestować swoje umiejętności w opartych na współpracy minigrach! W tej grze niczego nie można być pewnym!

„O, cześć! Tutaj Richard Watterson! Pewnie znacie mnie jako tatę Gumballa albo tego gościa, który ma zakaz wstępu do 50 lokali Joyful Burger w całym Elmore! W każdym razie witajcie w grze Gumball i jego niesamowita impreza! Ta świetna aplikacja pozwoli wam wziąć udział w imprezie w moim domu i grać w planszówki! Gumball i jego znajomi nie pozwalają mi grać, bo ostatnim razem usiadłem na kostce i tyle ją widzieli… ale ponieważ to gra mobilna, wam coś takiego nie grozi! Oddam teraz głos profesjonalistom, ale wiem, że będziecie się dobrze bawić. Richard spada!”

Graj sam albo z przyjaciółmi
Czy to na prawdziwej imprezie z przyjaciółmi, czy gdy chcesz się rozerwać sam, zawsze możesz zagrać w grę Gumball i jego niesamowita impreza – wystarczy Ci JEDNO urządzenie! Przekazujcie urządzenie między sobą, aby każdy mógł rzucić kostką i wykonać swój ruch. Każda minigra posiada tryb multiplayer do czterech graczy, w którym każdy gracz zajmuje jeden róg urządzenia, aby kontrolować akcję (i szaleństwo!). Bawisz się sam? Wciąż możesz grać w minigry przeciwko komputerowi! Bez względu na to, jaka to impreza, zabawa nigdy się nie kończy w grze Gumball i jego niesamowita impreza!

Cztery niesamowite plansze"Gra Gumball i jego niesamowita impreza posiada cztery plansze, na których możesz grać z przyjaciółmi! Przedrzyj się przez kręte i rozgałęzione ścieżki, na których każdy rzut kostką może oznaczać zwycięstwo albo porażkę! Każda plansza jest pełna osobliwych sztuczek i wyzwań, którym musisz sprostać. Czy dotrzesz na metę jako pierwszy? Poniżej znajdziesz listę wszystkich plansz!

• Nawiedzony dom
• Elmore
• Tęczowa fabryka
• Otchłań

Dwadzieścia ekscytujących minigier
Gra Gumball i jego niesamowita impreza zawiera dwadzieścia minigier – od pełnych akcji gier zręcznościowych po skomplikowane układanki! Jeśli masz swoją ulubioną minigrę, możesz w nią grać tyle, ile chcesz, w sekcji minigier!

Twoje ulubione postacie z Niesamowitego świata Gumballa
"Co to za impreza bez kumpli? Możesz zagrać aż sześcioma różnymi postaciami ze świata Gumballa – od Wattersonów po ich najlepszych przyjaciół. Jest tu:

• Gumball
• Darwin
• Anais
• Penny
• Carrie
• Tobias

Zanim ściągniesz aplikację, powinieneś wiedzieć, że gra zawiera bezpłatną planszę „Nawiedzony dom” i pięć darmowych minigier. Pozostałe plansze i minigry można zakupić wewnątrz aplikacji. Zakupy wewnątrz aplikacji wymagają prawdziwych pieniędzy, a ich koszt obciąży twoje konto. W ustawieniach urządzenia możesz wybrać, kto z twojej rodziny może dokonywać płatności wewnątrz aplikacji i kiedy do transakcji w aplikacji (tej i jakiejkolwiek innej) będzie wymagane hasło.

***

Gra dostępna w następujących wersjach językowych:
angielski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, niemiecki, szwedzki, bułgarski, norweski, czeski, duński, holenderski, węgierski, polski, rumuński, arabski, turecki, portugalski, brazylijska odmiana portugalskiego, latynoamerykańska odmiana hiszpańskiego

W razie problemów napisz do nas na apps.emea@turner.com. Wyjaśnij, na czym polega problem, i napisz, jakiego urządzenia oraz systemu operacyjnego używasz. Aplikacja może zawierać reklamy Cartoon Network oraz produktów i usług naszych partnerów.

***

Jeśli chcesz pobrać tę grę, pamiętaj, że ta aplikacja zawiera:
- narzędzia analityczne służące do pomiaru jej wydajności i do weryfikacji, które obszary powinniśmy udoskonalić;
- Zakupy w aplikacji wymagające prawdziwych pieniędzy.

Regulamin korzystania: https://www.cartoonnetwork.pl/apps-privacy
Polityka prywatności: https://www.cartoonnetwork.pl/apps-terms

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Gumball i niesamowita impreza na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Gumball i niesamowita impreza w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Gumball i niesamowita impreza z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Gumball i niesamowita impreza

  • Klinij w ikonę Gumball i niesamowita impreza na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować