Twitch: transmitowanie na żywo

Twitch: transmitowanie na żywo

Rozrywka | Twitch Interactive, Inc.

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 3 grudnia 2021

Funkcje Gry

Oglądaj transmisje na żywo z gier, wydarzeń esportowych i streamów IRL na swoim urządzeniu z Androidem! Transmituj swoje ulubione gry MMO RPG, strategiczne i FPS z PS4, PC, Xbox One i Nintendo Switch. Dzięki Twitchowi masz transmisje na żywo i czat z graczami na wyciągnięcie ręki.

Sporty już są. Oglądaj swoje ulubione dyscypliny: koszykówkę, baseball, piłkę nożną, futbol, pływanie, zapasy, hokeja, bilard i wiele więcej w programach typu talk-show, kanałach ligowych, Fantasy i esportach.

Rozmawiaj na żywo w trakcie oglądania rozgrywki z najróżniejszych tytułów – od Valorant po League of Legends. Oglądaj Fortnite Battle Royale, sesje Minecrafta , 2k Blacktop, serie zabójstw Overwatch i starcia FIFA. Nie przepadasz za grami wieloosobowymi? Możesz znaleźć transmisje na żywo i z kategorii IRL o takiej tematyce, jaką tylko sobie wymarzysz – od pokazów artystycznych po filmiki ze zwierzętami!

Gry i czat na żywo na Twitchu: 3 NAJLEPSZE FUNKCJE
1. Oglądaj rozgrywki we wszystkich grach jedno- i wieloosobowych: Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire i wiele więcej. W sam raz dla Twojego zamiłowania do gier! Transmituj największe gry z gatunku MMO RPG, MOBA, strategii i FPS albo przygotuj się na ekscytujące turnieje esportowe.
2. Rozmawiaj z innymi widzami na czacie podczas rozgrywki, wydarzeń esportowych czy streamów IRL. Połącz się z ulubionymi streamerami i innymi graczami, aby omówić strategię i plan gry.
3. Streamuj swoje własne rozgrywki! Transmituj GTA na Xbox One, buduj monolity w Minecrafcie na Nintendo Switch, pokonaj wrogów w Fortnite na PS4, wejdź do WildRift na urządzeniu przenośnym lub pochwal się umiejętnościami w Valorant na PC!

Szukasz czegoś innego niż gry? Dołącz do dyskusji na żywo na temat ulubionych sportów, posłuchaj podcastów, obejrzyj koncert lub porozmawiaj ze społecznością.

+ Transmituj ekskluzywne treści i newsy związane z PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.
+ Oglądaj wyjątkowe programy, w których wszystko może być transmitowane na żywo: od pokazów artystycznych przez festiwale muzyczne po rozmowy z innymi!
+ Z łatwością odkryj nowe gry wieloosobowe oraz filmy IRL dzięki prostej i intuicyjnej nawigacji.
+ Przełącz się w tryb ciemny, zaprojektowany z myślą o nocnym oglądaniu i wieczornych dyskusjach na czacie.

Dołącz do milionów zapalonych i okazjonalnych graczy, którzy znaleźli miejsce, by wspólnie cieszyć się swoimi ulubionymi grami z gatunku MOBA i FPS. Wynieś swoją pasję na wyższy poziom razem z Twitchem!

------

Jeśli masz komentarze i pytania, odwiedź nasze centrum pomocy: https://help.twitch.tv

Uwaga: Aplikacja wykorzystuje chronione oprogramowanie pomiarowe firmy Nielsen służące do badań rynkowych, takich jak rankingi telewizyjne Nielsen. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://priv-policy.imrworldwide.com/priv/mobile/us/en/optout.html.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Twitch: transmitowanie na żywo na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Twitch: transmitowanie na żywo w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Twitch: transmitowanie na żywo z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Twitch: transmitowanie na żywo

  • Klinij w ikonę Twitch: transmitowanie na żywo na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować