Graj Crystalborne: Heroes of Fate na PC Pobierz Crystalborne: Heroes of Fate na PC
Jeśli masz już zainstalowany BlueStacks, kliknij "Otwórz" w nowym oknie.
Otwarty Crystalborne: Heroes of Fate w BlueStacks

Graj Crystalborne: Heroes of Fate na PC

Graj Crystalborne: Heroes of Fate na PC 1
Arena of Stars LLC
Fabularne
4,7/5 ( 433 )

Ostatnia aktualizacja December 9, 2019

Ocena treści
PEGI 12

Umiarkowana przemoc

Wyrusz na ratunek światu!

Karanlık güçlerin etkisi altına aldığı, ”Horizon” isimli bir ada var. Bu ada gizemlerle ve talihsiz olaylarla dolu. Senin görevin, bu adayı kötülükten kurtarıp yeniden huzura kavuşturmak. Kristal hapishaneleri bas ve kahramanlarını esaretten kurtar, yeniden parlamalarını sağla. Horizon’ın mistik güçlerini ve gizemlerini keşfet ve açığa çıkar. Crystalborne: Heroes of Fate’deki karakterin, Crystal Breaker, evrenin en güçlü kahramanlarından biri. Bu karakterini yöneterek diğer kahramanları kurtaracak ve ordunu güçlendirebileceksin. Bu yeni RPG strateji oyununda, arkadaşlarınla takımlar kuracak ve Boss Baskınları düzenleyerek, epik Boss’ların üstesinden geleceksin. Takımının yeterince güçlü olup olmadığını mı merak ediyorsun? PvP savaşlarına katıl ve takımının gücünü test et. Düşmanlarının üstesinden gel ve dünyanın en güçlüsü olduğunu kanıtla. Yüzlerce farklı kahramanla bir birlik oluştur ve gökyüzünde show yapmaya başla. Kahramanlarının hepsi çok özel ve güçlü karakterler ama bu, onları geliştirmene gerek olmadığı anlamına gelmiyor. Kahramanlarını upgrade et ve onları daha güçlü bir hale getir. Onları öldürücü silahlarla donat. Kahramanlarına sağlam kostümler giydirerek onları yenilmez kıl. Takım arkadaşlarınla stratejiler geliştir ve saldırıya geç. Crystalborne: Heroes of Fate’de sadece bilek gücü değil beyin gücü de oldukça önemli. Öldürücü stratejiler geliştir ve düşmanı gafil avla! Dünyanın her yerinden gelen oyuncularla arenalarda PvP savaşlarına katıl ve üstelerinden gel. Yeteneklerini keşfet ve yeni güçlerin kilidini aç. Crystalborne: Heroes of Fate’de sorumluluğun oldukça büyük. Bu güzel adayı ve kahramanları kurtarmak için desteğe ihtiyacın olursa, BlueStacks’in yanında olacağını unutma! Hemen ücretsiz BlueStacks uygulamasını ve Crystalborne: Heroes of Fate oyununu indir, Android deneyimini daha kolay ve keyifli bir hale getir.

Graj Crystalborne: Heroes of Fate na PC 2

Screeny i video z gry:

Power-upy

Dlaczego grać w Crystalborne: Heroes of Fate na BlueStacks?

Dowiedz się o specjalnych power-upach dla Crystalborne: Heroes of Fate w BlueStacks 4

Sterowanie

Dowiedz się jak poprawić swoje umiejętności dzięki specjalnemu sterowaniu!

Wiele instancji

Graj na kilku kontach jednocześnie korzystając z wielu instancji BlueStacks

Jakie jest najlepsze sterowanie dla tej gry?

Play Modern Combat 5: Blackout on pc

Czym są XPacki?

Graj Crystalborne: Heroes of Fate na PC 14
Przedmiot Ten XPack
Zoptymalizowana grafika, szybkość i wydajność
Sterowanie
Tryb Battle Royale
Skórka
Tło
Własne treści

Jak grać i streamować

Jak grać Crystalborne: Heroes of Fate na komputerze

  • 1 Pobierz BlueStacks i uruchom instalator
  • 2 Wykonaj wstępną konfigurację
  • 3 Crystalborne: Her... Przejdź do pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu i wyszukaj Crystalborne: Heroes of Fate
  • 4 Kliknij na ikonę, a potem zainstaluj na ekranie Google Play.
  • 5 Po zakończeniu instalacji, kliknij na ikonę Crystalborne: Heroes of Fate w zakładce Aplikacje
  • 6 Gotowe! Możesz grać w

Crystalborne: Heroes of Fate, bir Android oyunu ama bu, oyununu sadece PC ya da Mac’le oynayabileceğin anlamına gelmiyor. BlueStacks sayesinde, bu heyecanlı oyunu PC’ne taşıyabilir ve daha avantajlı kontrollerle oynayabilirsin. Kahramanların sabırsızlıka kurtarılmayı bekliyorlar ve onları bekletmeye hakkımız yok. Pratik ve seri kontrollerle yani bilgisayar kontrolleriyle ilerle ve karamanlarını hayal kırıklığına uğratma. BlueStacks’in özel araçlarıyla öldürücü hamleler geliştir ve onları dilediğin anda, dilediğin kadar tekrarla. BlueStacks avantahları sayesinde Horizon’ı huzura kavuşturabilecek ve adını kahramanlar listesine altın harflerle yazdırabileceksin. Bırak mobil cihazın çağrılarla ve sosyal medya mesajlarıyla ilgilensin, sen oyun oynamak için bilgisayarını seç ve engelleri aşarak sadece oyununa odaklan.

Zostań streamerem z oddaną widownią!

Crystalborne: Heroes of Fate’deki heyecanlı deneyimi anlatmak için kelimeler bulamayabilirsin. Oyununu canlı yayınlayarak, seyircilerin varlığını hissedebilir ve daha motive bir şekilde oynayabilirsin. Ortak ilgi alanlarına sahip olduğun yani senin gibi Crystalborne: Heroes of Fate seven insanlarla tanışmak istemez misin? Hemen BlueStacks’le oyun yayını yapmaya başla ve streaming dünyasından yeni arkadaşlar edin. Bir yandan takipçi sayını artır ve bir yandan da yeni yayınlar izleyerek Crystalborne: Heroes of Fate hakkında yeni şeyler öğren.

Pobierz BlueStacks  

Crystalborne: Heroes of Fate

Arena of Stars LLC...
Pobierz