Features & Details

NECHTE ZA SEBE BOJOVAT DRUHÉ: Verbujte hrdiny a kombinací stejných bijců z nich vytvářejte jejich silnější verze.

VYUŽÍVEJTE SYNERGIÍ HRDINŮ: Každý hrdina spadá do určitých kategorií, a pokud na svoji herní desku umístíte daný počet unikátních hrdinů jedné kategorie, dosáhnete synergie odemykající důležité bonusy zajišťující převahu nad oponenty.

HRAJTE KDEKOLI A KDYKOLI: Vyberte si, na jaké platformě chcete hrát. Na žádné nebudete ochuzeni o herní vlastnosti ani o soupeře. Máte zpoždění? Začněte zápas na PC a dokončete ho na mobilu. Nebo naopak. Profil ve hře Dota Underlords je sdílen mezi všemi platformami, takže ať už hrajete kdekoli, nepřijdete o svůj postup.

BLESKOVĚ RYCHLÁ SÍŤ: Díky nové síti společnosti Valve se nemusíte bát lagů.

HODNOCENÉ ZÁPASY: Ze začátku jste na dně, nicméně porážením dalších vládců podsvětí se můžete přes několik medailí hodnocení vypracovat až na samotnou špičku Bílé věže.

TURNAJE PRO VŠECHNY: Vytvořte soukromé lobby, přidejte osm účastníků a závěrem pozvěte diváky lačnící po krvi.

ZÁPASY PROTI BOTŮM: Nejen hraním online je vládce podsvětí živ! Dota Underlords proto nabízí také offline zápasy proti botům čtyř obtížností. Procvičte si hru a nebuďte stresováni časovými limity.

SEZÓNNÍ ROTACE: Vždy po skončení sezóny se rozloučíme s některými hrdiny, předměty a synergiemi, které udělají místo novinkám. Svět hry Dota Underlords je zkrátka neustále v pohybu.

-----

BÍLÁ VĚŽ ČEKÁ NA NOVÉHO VŮDCE…

Bílá věž, vertikální metropole nedaleko Kamenných vrchů a Revtelu, je známá jako pašerácký ráj, kde morálku považují za sprosté slovo, a při hazardu se hraje o životy. Ale i navzdory tomu, že tady snad každý patří k jinému syndikátu, gangu nebo kultu, Bílou věží nikdy nezmítal chaos. Důvod? Matička Eeb. Ta byla respektována, milována… a minulý týden zavražděna.

Teď když je Eeb pryč, vody místního podsvětí rozčeřila palčivá otázka: Kdo ji nahradí?

Play Dota Underlords On BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Download Dota Underlords