Omega Legends
Omega Legends

Omega Legends

Action

| IGG.COM

BlueStacks Verified

Play on PC with BlueStacks – the Android Gaming Platform, trusted by 500M+ gamers.

Page Modified On: February 11, 2021

Play Omega Legends on PC

Omega Legends, IGG.COM tarafından geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya Mac’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

 

Lords Mobile, Fetih 2 ve Castle Clash gibi oyunlarla tanıdığımız IGG stüdyosu bu kez yeni nesil bir Battle Royale oyunu ile karşımıza çıkıyor. iOS ve Android için geliştirilen Omega Legends, yakın gelecekte geçiyor ve “”Ω”” adında bir oyunun son derece popüler olduğu bir dünyayı konu alıyor. Bu oyuna katılmak için kahramanınızı seçiyor, ona çeşitli ekipmanlar veriyor ve farklı oyun modlarında şansını denemesi için onu arenaya gönderiyorsunuz. Bu modlardan ilki bilim kurgu temalı bir Battle Royale oyunu: Devasa bir adada hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz.

 

Ancak Battle Royale tek seçeneğiniz değil: Omega Legends, aynı zamanda “Gizli Operasyon” adında bir oyun moduna daha sahip. Bu modda gizli kalmanız ve gölgelerden saldırmanız gerekiyor, zira herkes tek bir darbeyle ölebiliyor! Siz oynamaya devam ettikçe oyun alanı değişebiliyor ve taktiklerinizi buna uygun şekilde belirlemeniz gerekiyor. Her kahramanın farklı yetenekleri var ve her birini çeşitli ekipmanlarla daha da güçlendirebiliyorsunuz: Bu oyunda yer altına mayın döşemek bile mümkün! Oyun tarzınıza uyum gösterebilen kahramanları, kelimenin tam anlamıyla yok edilebilen oyun alanı ve ekipman çeşitliliği ile Omega Legends Battle Royale türünü seven herkesin denemesi gereken bir oyun.

 

Game Features

Enhancements

 • Shooting Mode
 • High FPS
 • Script
 • Free Look
 • Enhancements
Shooting Mode
Boom, headshot. With BlueStacks Shooting Mode, experience PC-like gameplay when playing Omega Legends. Press F1 to aim and shoot with mouse.
High FPS
Enable the highest possible frame rate in Omega Legends for a seamless gaming experience. Get smoother graphics and better reaction time.
Script
Play Omega Legends with the innovative Script feature. Create and run a script to fully automize a sequence of actions. Assign it a key to execute in one go.
Free Look
Turn and shoot in milliseconds. With Freelook, BlueStacks has always got your back. Rule Omega Legends and get more kills.
 • Macros

  Say goodbye to repetitive tasks in Omega Legends. Use BlueStacks Macros to skip the predictable tasks and execute it with a single keystroke. Record and share your favorite macro files with your gaming buddies.

 • Multi Instance

  Play multiple games at the same time. Or play Omega Legends from different accounts. Switch effortlessly between multiple tasks with BlueStacks Multi-Instance.

 • Multi Instance Sync

  Play Omega Legends with the power of Multi-Instance Sync. Replicate what you are doing on the main instance on all other instances. Level up faster, play more.

 • Eco Mode

  Play Omega Legends seamlessly from multiple BlueStacks instances. Enable the ‘Eco Mode to lower your PC’s resource consumption.

How to Download and Play Omega Legends on PC

 • Download and install BlueStacks on your PC

 • Complete Google sign-in to access the Play Store, or do it later

 • Look for Omega Legends in the search bar at the top right corner

 • Click to install Omega Legends from the search results

 • Complete Google sign-in (if you skipped step 2) to install Omega Legends

 • Click the Omega Legends icon on the home screen to start playing

video Watch Video

Tüm Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, Omega Legends oyununda da hassas ve tutarlı kontrollere sahip olmak büyük önem taşıyor. Bu oyunda en hızlı ateş eden değil en iyi nişan alan kazanıyor, dolayısıyla buna imkân tanıyan bir kontrol aracı kullanmanız gerekiyor. Dokunmatik kontrollerle böyle bir tutarlılık elde etmeniz mümkün değil: İsabetli bir şekilde nişan almak ve rakibinizi en çok hasar alacağı bölgeden vurmak için fare kullanmanız şart. Ayrıca karakterinizi dilediğiniz gibi hareket ettirmek için klavye de kullanmalısınız: Sözün kısası, sizin bu oyunu bilgisayarınızda oynamanız gerekiyor.

Android için geliştirilmiş bir oyunu bilgisayarınızda nasıl oynayacağınızı bilmiyorsanız endişe etmeyin: BlueStacks’i tam olarak bunun için geliştirdik. Bir Android emülatörü olan BlueStacks, Omega Legends dâhil binlerce Android oyununu sorunsuz ve pratik bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilmenizi sağlıyor. Üstelik BlueStacks’i Intel/AMD işlemcili ve 2 GB RAM’a sahip herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

BlueStacks kullanıcıları pek çok avantaj da elde ediyor: örneğin Makro Kaydedici özelliğimiz herhangi bir eylem zincirini (örneğin envanterinizi açıp ilk yardım kiti kullanmak için yaptığınız tıklamaları) kaydedip bunları otomatik olarak tekrar edebilmenizi sağlıyor. Kaydınıza bir tuş atamanız ve bu tuşa basmanız yeterli: En karmaşık ve uzun eylem zincirlerini dahi kolayca tekrar edebilirsiniz. İster Battle Royale, ister Gizli Operasyon modunda oynayın, Omega Legends oyununda bir efsane olmanız için gereken her avantajı BlueStacks size sunuyor: Bol şans!

Minimum System Requirements

With BlueStacks 5, you can get started on a PC that fulfills the following requirements.

 • Operating System

  Microsoft Windows 7 or above

 • Processor

  Intel or AMD Processor

 • RAM

  at least 4GB

 • HDD

  5GB Free Disk Space

Note:

* You must be an Administrator on your PC. Up to date graphics drivers from Microsoft or the chipset vendor.

Click to Install